18. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT |  28.03.2020 ob 15.00

Mura

  :  

Kety Emmi Bistrica

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Mura
N
Mura 1 : 1 A2S Celje
P
Kety Emmi Bistrica 2 : 1 Mura
Z
Mura 3 : 0 Aluminij
Z
Mura 2 : 1 Jarenina
Z
Krško 1 : 3 Mura
Kety Emmi Bistrica
P
Aluminij 5 : 0 Kety Emmi Bistrica
Z
Kety Emmi Bistrica 2 : 1 Mura
P
Krško 2 : 0 Kety Emmi Bistrica
P
Kety Emmi Bistrica 0 : 4 Maribor
P
Šampion 6 : 0 Kety Emmi Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 7 4 0 3 14
Aha Emmi Bistrica 7 3 0 4 9
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 3 3 0 0 9
Aha Emmi Bistrica 3 0 0 3 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Mura 4 1 0 3 5
Aha Emmi Bistrica 4 3 0 1 8



Vse medsebojne tekme

19/20  5.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 07.09.2019, ob 11.00  Kety Emmi Bistrica - Mura 2:1  (0:1) 
18/19  26.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 24.05.2019, ob 18.00  Kety Emmi Bistrica - Mura 3:0  (3:0) 
18/19  13.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 11.00  Mura - Kety Emmi Bistrica 4:0  (1:0) 
17/18  22.krog  Rakičan, Igrišče Rakičan, 21.04.2018, ob 16.30  Mura - Kety Emmi Bistrica 3:0  (1:0) 
17/18  9.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT, 30.09.2017, ob 11.00  Kety Emmi Bistrica - Mura 3:1  (3:0) 
16/17  19.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 01.04.2017, ob 11.00  Mura - Kety Emmi Bistrica 2:1  (1:1) 
16/17  6.krog  Slovenska Bistrica, Športni park-umetna trava, 10.09.2016, ob 19.00  Kety Emmi Bistrica - Mura 0:3  (0:2) 

18. krog
Jarenina  :  Aluminij
Mura  :  Kety Emmi Bistrica
Krško  :  A2S Celje
Maribor  :  MB Tabor
Šampion  :  Aluvar Gančani Beltinci
Drava Dakinda Ptuj  :  Dravograd
Rudar Velenje  :  Vipoll Veržej

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA