17. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 |  21.03.2020 ob 15.00

Aluminij

  :  

Mura

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Aluminij
Z
Aluminij 5 : 0 Kety Emmi Bistrica
Z
Aluminij 4 : 0 Jarenina
P
Mura 3 : 0 Aluminij
P
Aluminij 0 : 1 Krško
P
Maribor 1 : 0 Aluminij
Mura
N
Mura 1 : 1 A2S Celje
P
Kety Emmi Bistrica 2 : 1 Mura
Z
Mura 3 : 0 Aluminij
Z
Mura 2 : 1 Jarenina
Z
Krško 1 : 3 Mura


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 7 2 1 4 7
Mura 7 4 1 2 9
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 3 0 1 2 2
Mura 3 2 1 0 4
 
Mestni stadion Fazanerija tekme zmage neodločeni porazi goli
Aluminij 4 2 0 2 5
Mura 4 2 0 2 5



Vse medsebojne tekme

19/20  4.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 04.09.2019, ob 17.00  Mura - Aluminij 3:0  (2:0) 
18/19  25.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT, 18.05.2019, ob 11.00  Mura - Aluminij 1:0  (0:0) 
18/19  12.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 27.10.2018, ob 11.00  Aluminij - Mura 0:1  (0:0) 
17/18  16.krog  Bakovci, ŠNK Bakovci, 19.11.2017, ob 11.00  Mura - Aluminij 0:1  (0:0) 
17/18  3.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 26.08.2017, ob 11.00  Aluminij - Mura 1:1  (1:1) 
16/17  25.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - umetna trava, 18.05.2017, ob 19.00  Aluminij - Mura 1:2  (1:1) 
16/17  12.krog  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija, 30.10.2016, ob 11.00  Mura - Aluminij 1:4  (1:3) 

17. krog
Vipoll Veržej  :  Jarenina
Dravograd  :  Rudar Velenje
Aluvar Gančani Beltinci  :  Drava Dakinda Ptuj
MB Tabor  :  Šampion
A2S Celje  :  Maribor
Kety Emmi Bistrica  :  Krško
Aluminij  :  Mura

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA