17. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  21.03.2020 ob 15.00

A2S Celje

  :  

Maribor

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

A2S Celje
N
Mura 1 : 1 A2S Celje
P
Maribor 4 : 0 A2S Celje
Z
A2S Celje 2 : 0 Šampion
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 3 A2S Celje
Maribor
Z
Maribor 14 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Z
MB Tabor 0 : 4 Maribor
Z
Maribor 4 : 0 A2S Celje
Z
Kety Emmi Bistrica 0 : 4 Maribor
Z
Maribor 1 : 0 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 35 5 6 24 19
Maribor 35 24 6 5 77
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 17 3 2 12 8
Maribor 17 12 2 3 40
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 18 2 4 12 11
Maribor 18 12 4 2 37



Vse medsebojne tekme

19/20  4.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 04.09.2019, ob 17.00  Maribor - A2S Celje 4:0  (4:0) 
18/19  18.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 30.03.2019, ob 15.00  A2S Celje - Maribor 1:0  (1:0) 
18/19  5.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 09.09.2018, ob 11.00  Maribor - A2S Celje 1:0  (0:0) 
17/18  22.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 15.05.2018, ob 17.00  Maribor - Celje 4:2  (1:1) 
17/18  9.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 01.10.2017, ob 16.30  Celje - Maribor 1:2  (0:2) 
16/17  18.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 25.03.2017, ob 11.00  Maribor - Celje 4:1  (4:0) 
16/17  5.krog  Celje, Olimp, 21.09.2016, ob 16.30  Celje - Maribor 0:3  (0:1) 
15/16  24.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 17.05.2016, ob 19.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  11.krog  Rogoza, Športni park Rogoza, 11.11.2015, ob 15.00  - 1:0  (1:0) 
14/15  24.krog  Celje, Arena Petrol, 16.05.2015, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
14/15  11.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 11.10.2014, ob 15.30  - 1:1  (1:1) 
13/14  23.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 19.04.2014, ob 17.00  - 6:0  (2:0) 
13/14  8.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 14.09.2013, ob 14.00  - 0:4  (0:3) 
12/13  19.krog  Celje, OLIMP-UMETNA TRAVA, 23.03.2013, ob 11.00  - 1:7  (1:3) 
12/13  4.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 25.08.2012, ob 13.00  - 3:1  (2:1) 
11/12  16.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 26.11.2011, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
11/12  1.krog  Maribor, Ljudski vrt,umetna trava, 14.08.2011, ob 18.00  - 1:1  (0:1) 
10/11  29.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 27.05.2011, ob 19.00  - 1:4  (0:1) 
10/11  14.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 30.10.2010, ob 15.00  - 3:0  (1:0) 
09/10  20.krog  Maribor, Ljudski Vrt-umetna trava, 27.03.2010, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
09/10  5.krog  Celje, Olimp, 08.09.2009, ob 19.00  - 0:3  (0:2) 
08/09  23.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 18.04.2009, ob 11.00  - 0:4  (0:0) 
08/09  8.krog  Maribor, Ljudski vrt, 27.09.2008, ob 16.00  - 0:0  (0:0) 
07/08  16.krog  Maribor, Ljudski vrt, 22.03.2008, ob 11.00  - 0:2  (0:0) 
07/08  3.krog  Štadion Olimp-umetna trava, Štadion Olimp-umetna trava, 25.08.2007, ob 19.00  - 0:2  (0:0) 
06/07  22.krog  Celje, Štadion Olimp-umetna trava, 28.04.2007, ob 16.30  - 1:0  (0:0) 
06/07  9.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 07.10.2006, ob 15.30  - 1:0  (1:0) 
05/06  15.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 19.11.2005, ob 14.00  - 1:2  (0:1) 
05/06  2.krog  Maribor - umetna trava, 20.08.2005, ob 16.00  - 1:2  (0:2) 
04/05  17.krog  Maribor, 02.04.2005, ob 12.30  - 0:0  (0:0) 
04/05  4.krog  Skalna klet - Celje, 05.09.2004, ob 16.00  - 0:4  (0:2) 
03/04  23.krog  Maribor, 15.05.2004, ob 12.30  - 4:1  (3:0) 
03/04  10.krog  Na igrišču NK Olimp Celje, 14.10.2003, ob 16.00  - 0:4  (0:1) 
02/03  19.krog  Maribor, 05.04.2003, ob 16.00  - 2:0  (0:0) 
02/03  6.krog  Na igrišču NK Olimp, 16.09.2002, ob 16.30  - 2:0  (1:0) 

17. krog
Vipoll Veržej  :  Jarenina
Dravograd  :  Rudar Velenje
Aluvar Gančani Beltinci  :  Drava Dakinda Ptuj
MB Tabor  :  Šampion
A2S Celje  :  Maribor
Kety Emmi Bistrica  :  Krško
Aluminij  :  Mura

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Drava Dakinda Ptuj 6 12
4 Rudar Velenje 5 10
5 Mura 6 10
6 Aluminij 6 9
7 Krško 4 9
8 Šampion 6 9
9 Jarenina 6 9
10 A2S Celje 4 7
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 5 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Vito Smodič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3
19. Sabur Ali 2
Luka Poredoš 2

DELI NA