17. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT |  21.03.2020 ob 15.00

Dravograd

  :  

Rudar Velenje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Dravograd
Z
Šampion 2 : 4 Dravograd
Z
Dravograd 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
N
Rudar Velenje 1 : 1 Dravograd
Z
Dravograd 3 : 0 Vipoll Veržej
P
Jarenina 1 : 0 Dravograd
Rudar Velenje
P
Jarenina 3 : 2 Rudar Velenje
Z
Vipoll Veržej 0 : 3 Rudar Velenje
N
Rudar Velenje 1 : 1 Dravograd
Z
Aluvar Gančani Beltinci 2 : 3 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 4 : 2 MB Tabor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 35 12 7 16 46
Rudar Velenje 35 16 7 12 52
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 17 8 3 6 25
Rudar Velenje 17 6 3 8 23
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 18 4 4 10 21
Rudar Velenje 18 10 4 4 29



Vse medsebojne tekme

19/20  4.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 04.09.2019, ob 18.30  Rudar Velenje - Dravograd 1:1  (1:1) 
18/19  26.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 25.05.2019, ob 11.00  Dravograd - Rudar Velenje 1:0  (1:0) 
18/19  13.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 04.11.2018, ob 15.00  Rudar Velenje - Dravograd 0:0  (0:0) 
17/18  25.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 19.05.2018, ob 11.00  Koroška Dravograd - Rudar Velenje 1:1  (1:1) 
17/18  12.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 21.10.2017, ob 11.00  Rudar Velenje - Koroška Dravograd 1:0  (0:0) 
16/17  21.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 19.04.2017, ob 17.00  Dravograd-Avto Grubelnik - Rudar Velenje 1:0  (1:0) 
16/17  8.krog  Velenje, Umetna trava, 25.09.2016, ob 11.00  Rudar Velenje - Dravograd-Avto Grubelnik 1:1  (1:1) 
15/16  18.krog  Dravograd-športni center, umetna trava, 19.03.2016, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  5.krog  Velenje, umetna trava, 05.09.2015, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 
14/15  22.krog  ŠC Dravograd, Naravna trava, 05.05.2015, ob 18.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  9.krog  Velenje, Velenje - umetna trava, 27.09.2014, ob 11.00  - 3:1  (3:0) 
13/14  25.krog  Velenje, Umetna trava, 14.05.2014, ob 18.00  - 3:5  (2:2) 
13/14  10.krog  Dravograd, ŠC DRAVOGRAD- glavni stadion, 28.09.2013, ob 11.00  - 3:4  (0:2) 
12/13  25.krog  Velenje, Umetna trava, 12.05.2013, ob 11.00  - 2:0  (2:0) 
12/13  10.krog  Športni center Dravograd, glavno igrišče, 29.09.2012, ob 11.00  - 1:4  (0:4) 
11/12  18.krog  Velenje, Umetna trava, 17.03.2012, ob 11.00  - 3:0  (0:0) 
11/12  3.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 24.08.2011, ob 18.00  - 1:3  (1:2) 
10/11  16.krog  Velenje, Umetna trava, 13.11.2010, ob 11.00  - 2:1  (2:1) 
10/11  1.krog  Dravograd, ŠPORTNI CENTER, 14.08.2010, ob 11.00  - 2:0  (2:0) 
09/10  26.krog  Velenje, Umetna trava, 09.05.2010, ob 14.00  - 3:1  (0:1) 
09/10  11.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 17.10.2009, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
08/09  30.krog  Velenje, umetna trava, 31.05.2009, ob 16.30  - 1:1  (1:0) 
08/09  15.krog  Dravograd, UMETNA TRAVA DRAVOGRAD, 15.11.2008, ob 10.00  - 1:3  (0:2) 
07/08  20.krog  Dravograd, Športni center, 19.04.2008, ob 11.00  - 2:0  (2:0) 
07/08  7.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 22.09.2007, ob 16.30  - 1:0  (0:0) 
06/07  25.krog  Velenje, Velenje-umetna trava, 20.05.2007, ob 17.00  - 0:1  (0:0) 
06/07  12.krog  Dravograd - umetna trava, Dravograd - umetna trava, 28.10.2006, ob 11.00  - 1:2  (1:1) 
05/06  20.krog  Velenje - umetna trava, 14.04.2006, ob 16.00  - 5:2  (2:1) 
05/06  7.krog  Dravograd - umetna trava, 25.09.2005, ob 11.00  - 3:2  (0:1) 
04/05  24.krog  Velenje - umetna trava, 21.05.2005, ob 10.00  - 0:2  (0:2) 
04/05  11.krog  Dravograd, 23.10.2004, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
03/04  26.krog  Dravograd, 02.06.2004, ob 17.00  - 2:2  (1:2) 
03/04  13.krog  Velenje, 28.10.2003, ob 14.00  - 0:4  (0:4) 
02/03  17.krog  Dravograd, 22.03.2003, ob 15.00  - 2:1  (0:0) 
02/03  4.krog  Velenje, 10.09.2002, ob 17.00  - 1:0  (0:0) 

17. krog
Vipoll Veržej  :  Jarenina
Dravograd  :  Rudar Velenje
Aluvar Gančani Beltinci  :  Drava Dakinda Ptuj
MB Tabor  :  Šampion
A2S Celje  :  Maribor
Kety Emmi Bistrica  :  Krško
Aluminij  :  Mura

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA