17. krog |  Veržej, Stadion Čistina Veržej |  21.03.2020 ob 15.00

Vipoll Veržej

  :  

Jarenina

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Vipoll Veržej
P
Drava Dakinda Ptuj 4 : 0 Vipoll Veržej
P
Vipoll Veržej 0 : 3 Rudar Velenje
P
Jarenina 3 : 1 Vipoll Veržej
P
Dravograd 3 : 0 Vipoll Veržej
Z
Vipoll Veržej 3 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Jarenina
Z
Jarenina 3 : 2 Rudar Velenje
P
Aluminij 4 : 0 Jarenina
Z
Jarenina 3 : 1 Vipoll Veržej
P
Mura 2 : 1 Jarenina
Z
Jarenina 1 : 0 Dravograd


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD NK Veržej 15 8 4 3 27
Jarenina 15 3 4 8 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD NK Veržej 7 5 2 0 15
Jarenina 7 0 2 5 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD NK Veržej 8 3 2 3 12
Jarenina 8 3 2 3 10



Vse medsebojne tekme

19/20  4.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 11.09.2019, ob 16.30  Jarenina - Vipoll Veržej 3:1  (2:1) 
13/14  20.krog  Jarenina, Jarenina, 29.03.2014, ob 11.00  - 2:4  (2:2) 
13/14  5.krog  Veržej, Čistina, 27.08.2013, ob 18.00  - 3:0  (0:0) 
12/13  23.krog  Jarenina, Jarenina, 20.04.2013, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
12/13  8.krog  Veržej, Čistina, 16.09.2012, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
11/12  29.krog  Jarenina, NK Jarenina, 02.06.2012, ob 11.00  - 2:1  (0:1) 
11/12  14.krog  Veržej, Čistina, 05.11.2011, ob 11.00  - 1:1  (1:0) 
10/11  24.krog  Jarenina, NK Jarenina, 16.04.2011, ob 11.00  - 2:1  (1:1) 
10/11  9.krog  veržej, veržej, 02.10.2010, ob 15.30  - 1:1  (0:1) 
09/10  26.krog  Veržej, Veržej, 09.05.2010, ob 11.00  - 4:1  (2:1) 
09/10  11.krog  Jarenina, Jarenina, 17.10.2009, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
08/09  23.krog  Jarenina, Jarenina, 18.04.2009, ob 11.30  - 1:1  (0:0) 
08/09  8.krog  Veržej, VERŽEJ, 27.09.2008, ob 16.30  - 2:1  (1:1) 
07/08  25.krog  Jarenina, Jarenina, 24.05.2008, ob 11.00  - 0:2  (0:1) 
07/08  12.krog  Veržej, Veržej, 27.10.2007, ob 11.30  - 3:2  (1:1) 

17. krog
Vipoll Veržej  :  Jarenina
Dravograd  :  Rudar Velenje
Aluvar Gančani Beltinci  :  Drava Dakinda Ptuj
MB Tabor  :  Šampion
A2S Celje  :  Maribor
Kety Emmi Bistrica  :  Krško
Aluminij  :  Mura

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA