14. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT |  09.11.2019 ob 14.00

Rudar Velenje

  :  

A2S Celje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
P
Jarenina 3 : 2 Rudar Velenje
Z
Vipoll Veržej 0 : 3 Rudar Velenje
N
Rudar Velenje 1 : 1 Dravograd
Z
Aluvar Gančani Beltinci 2 : 3 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 4 : 2 MB Tabor
A2S Celje
N
Mura 1 : 1 A2S Celje
P
Maribor 4 : 0 A2S Celje
Z
A2S Celje 2 : 0 Šampion
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 3 A2S Celje
Z
A2S Celje 3 : 1 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 35 6 3 26 28
Celje 35 26 3 6 87
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 17 5 3 9 23
Celje 17 9 3 5 31
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 18 1 0 17 5
Celje 18 17 0 1 56



Vse medsebojne tekme

19/20  1.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 18.09.2019, ob 19.00  A2S Celje - Rudar Velenje 3:1  (1:1) 
18/19  17.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 23.03.2019, ob 11.00  Rudar Velenje - A2S Celje 3:2  (2:1) 
18/19  4.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 05.09.2018, ob 19.30  A2S Celje - Rudar Velenje 5:0  (3:0) 
17/18  24.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 13.05.2018, ob 17.00  Rudar Velenje - Celje 1:4  (0:1) 
17/18  11.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 15.10.2017, ob 16.00  Celje - Rudar Velenje 4:0  (3:0) 
16/17  19.krog  Celje, Olimp, 01.04.2017, ob 17.00  Celje - Rudar Velenje 6:0  (5:0) 
16/17  6.krog  Velenje, Umetna trava, 10.09.2016, ob 11.00  Rudar Velenje - Celje 0:1  (0:0) 
15/16  19.krog  Velenje, umetna trava, 26.03.2016, ob 16.30  - 0:0  (0:0) 
15/16  6.krog  Celje, Olimp - umetna trva, 10.09.2015, ob 18.00  - 2:0  (1:0) 
14/15  21.krog  Velenje, Umetna trava, 25.04.2015, ob 11.00  - 1:2  (1:0) 
14/15  8.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 24.09.2014, ob 19.00  - 1:0  (1:0) 
13/14  28.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 24.05.2014, ob 14.00  - 5:0  (1:0) 
13/14  13.krog  Velenje, Umetna trava, 19.10.2013, ob 11.30  - 5:1  (2:0) 
12/13  29.krog  Velenje, Umetna trava, 08.06.2013, ob 11.00  - 0:2  (0:0) 
12/13  14.krog  Celje, OLIMP-UMETNA TRAVA, 27.10.2012, ob 10.00  - 0:1  (0:0) 
11/12  22.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 14.04.2012, ob 11.00  - 6:0  (3:0) 
11/12  7.krog  Velenje, Umetna trava, 17.09.2011, ob 16.30  - 1:1  (1:0) 
10/11  23.krog  Velenje, umetna trava, 10.04.2011, ob 13.30  - 4:2  (2:1) 
10/11  8.krog  Celje, Olimp, 25.09.2010, ob 17.00  - 3:2  (2:1) 
09/10  22.krog  Velenje, Umetna trava, 11.04.2010, ob 16.00  - 1:1  (1:1) 
09/10  7.krog  Celje, Olimp, 20.09.2009, ob 11.00  - 4:0  (1:0) 
08/09  24.krog  Velenje, Velenje-umetna trava, 26.04.2009, ob 16.00  - 0:2  (0:0) 
08/09  9.krog  Celje, Olimp umetna trva, 04.10.2008, ob 10.00  - 2:0  (1:0) 
07/08  25.krog  Celje, Olimp, 24.05.2008, ob 11.00  - 5:0  (2:0) 
07/08  12.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 27.10.2007, ob 15.30  - 1:3  (0:1) 
06/07  24.krog  Celje, Štadion Olimp-umetna trava, 11.05.2007, ob 19.00  - 1:0  (0:0) 
06/07  11.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 21.10.2006, ob 14.00  - 0:3  (0:2) 
05/06  17.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 25.03.2006, ob 12.30  - 3:0  (0:0) 
05/06  4.krog  Velenje - umetna trava, 03.09.2005, ob 17.00  - 0:5  (0:2) 
04/05  14.krog  Velenje - igrišče z umetno travo, 15.11.2004, ob 14.30  - 3:0  (2:0) 
04/05  1.krog  Velenje, 25.08.2004, ob 17.00  - 0:2  (0:1) 
03/04  16.krog  Velenje, 27.03.2004, ob 15.00  - 4:0  (2:0) 
03/04  3.krog  Na igrišču NK Olimp, 23.08.2003, ob 17.00  - 2:1  (2:0) 
02/03  26.krog  Velenje, 24.05.2003, ob 16.30  - 2:0  (1:0) 
02/03  13.krog  Celje, Skalna klet, 19.10.2002, ob 15.00  - 1:0  (1:0) 

14. krog
Jarenina  :  Krško
Maribor  :  Mura
Šampion  :  Aluminij
Drava Dakinda Ptuj  :  Kety Emmi Bistrica
Rudar Velenje  :  A2S Celje
Vipoll Veržej  :  MB Tabor
Dravograd  :  Aluvar Gančani Beltinci

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA