14. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  09.11.2019 ob 14.00

Šampion

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Šampion
P
Šampion 2 : 4 Dravograd
Z
Aluvar Gančani Beltinci 0 : 1 Šampion
Z
Šampion 2 : 1 MB Tabor
P
A2S Celje 2 : 0 Šampion
Z
Šampion 6 : 0 Kety Emmi Bistrica
Aluminij
Z
Aluminij 5 : 0 Kety Emmi Bistrica
Z
Aluminij 4 : 0 Jarenina
P
Mura 3 : 0 Aluminij
P
Aluminij 0 : 1 Krško
P
Maribor 1 : 0 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 29 9 4 16 33
Aluminij 29 16 4 9 76
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 14 6 2 6 20
Aluminij 14 6 2 6 26
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Šampion 15 3 2 10 13
Aluminij 15 10 2 3 50



Vse medsebojne tekme

19/20  1.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 17.08.2019, ob 11.00  Aluminij - Šampion 6:0  (3:0) 
18/19  15.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 18.11.2018, ob 11.00  Aluminij - Šampion 1:0  (1:0) 
18/19  2.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 25.08.2018, ob 15.00  Šampion - Aluminij 1:4  (0:2) 
17/18  19.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 31.03.2018, ob 11.00  Aluminij - Šampion 10:1  (6:1) 
17/18  6.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 09.09.2017, ob 12.30  Šampion - Aluminij 2:0  (1:0) 
16/17  20.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 15.04.2017, ob 11.00  Šampion - Aluminij 3:0  (2:0) 
16/17  7.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 17.09.2016, ob 11.00  Aluminij - Šampion 2:0  (0:0) 
15/16  15.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.11.2015, ob 15.00  - 5:0  (0:0) 
15/16  2.krog  Celje, Igrišče Olimp - umetna trava, 23.08.2015, ob 11.00  - 1:2  (0:0) 
14/15  21.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 25.04.2015, ob 13.00  - 1:4  (1:2) 
14/15  8.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 23.09.2014, ob 17.00  - 6:0  (3:0) 
13/14  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 23.05.2014, ob 17.00  - 6:1  (3:0) 
13/14  13.krog  Celje, Olimp, umetna trava, 20.10.2013, ob 16.00  - 3:1  (3:0) 
12/13  19.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 23.03.2013, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
12/13  4.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 25.08.2012, ob 10.00  - 0:7  (0:3) 
11/12  27.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 19.05.2012, ob 11.00  - 3:1  (2:0) 
11/12  12.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 22.10.2011, ob 15.30  - 0:1  (0:0) 
10/11  18.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 05.03.2011, ob 10.30  - 0:3  (0:2) 
10/11  3.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 25.08.2010, ob 17.00  - 5:0  (3:0) 
09/10  27.krog  Celje, Olimp, 16.05.2010, ob 11.00  - 3:1  (1:1) 
09/10  12.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 24.10.2009, ob 11.00  - 2:3  (0:3) 
08/09  25.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 29.04.2009, ob 16.00  - 0:0  (0:0) 
08/09  10.krog  Celje, Olimp (umetna trava), 11.10.2008, ob 15.30  - 1:1  (0:1) 
07/08  14.krog  Kidričevo - umetna trava, Kidričevo - umetna trava, 10.11.2007, ob 10.00  - 0:3  (0:1) 
07/08  1.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp, umetna trava, 11.08.2007, ob 18.00  - 0:0  (0:0) 
06/07  24.krog  Celje, Štadion Olimp-umetna trava, 13.05.2007, ob 10.30  - 3:1  (1:0) 
06/07  11.krog  Kidričevo-umetna trava, Kidričevo-umetna trava, 22.10.2006, ob 10.00  - 1:1  (0:0) 
05/06  23.krog  Na igrišču v Žalcu, 06.05.2006, ob 16.30  - 2:1  (0:1) 
05/06  10.krog  Kidričevo, 15.10.2005, ob 10.00  - 0:3  (0:1) 

14. krog
Jarenina  :  Krško
Maribor  :  Mura
Šampion  :  Aluminij
Drava Dakinda Ptuj  :  Kety Emmi Bistrica
Rudar Velenje  :  A2S Celje
Vipoll Veržej  :  MB Tabor
Dravograd  :  Aluvar Gančani Beltinci

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA