12. krog |  Celje, Stadion Olimp Celje |  26.10.2019 ob 11.00

A2S Celje

  :  

Dravograd

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

A2S Celje
N
Mura 1 : 1 A2S Celje
P
Maribor 4 : 0 A2S Celje
Z
A2S Celje 2 : 0 Šampion
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 3 A2S Celje
Z
A2S Celje 3 : 1 Rudar Velenje
Dravograd
Z
Šampion 2 : 4 Dravograd
Z
Dravograd 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
N
Rudar Velenje 1 : 1 Dravograd
Z
Dravograd 3 : 0 Vipoll Veržej
P
Jarenina 1 : 0 Dravograd


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 34 23 4 7 99
Dravograd-Avto Grubelnik 34 7 4 23 34
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 17 14 1 2 63
Dravograd-Avto Grubelnik 17 2 1 14 14
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Celje 17 9 3 5 36
Dravograd-Avto Grubelnik 17 5 3 9 20



Vse medsebojne tekme

18/19  15.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 17.11.2018, ob 11.00  Dravograd - A2S Celje 1:2  (0:0) 
18/19  2.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 25.08.2018, ob 10.00  A2S Celje - Dravograd 6:2  (4:2) 
17/18  18.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 24.03.2018, ob 11.00  Koroška Dravograd - Celje 0:2  (0:1) 
17/18  5.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 02.09.2017, ob 11.00  Celje - Koroška Dravograd 6:2  (2:1) 
16/17  24.krog  Celje, Olimp, 13.05.2017, ob 17.30  Celje - Dravograd-Avto Grubelnik 7:0  (4:0) 
16/17  11.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 19.10.2016, ob 16.00  Dravograd-Avto Grubelnik - Celje 0:0  (0:0) 
15/16  15.krog  Celje, Olimp, umetna trava, 21.11.2015, ob 9.30  - 3:2  (3:2) 
15/16  2.krog  Dravograd športni center, umetna trava, 22.08.2015, ob 11.00  - 0:1  (0:0) 
14/15  19.krog  Dravograd, ŠC Dravograd-umetna trava, 04.04.2015, ob 11.00  - 0:4  (0:2) 
14/15  6.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 01.10.2014, ob 18.30  - 1:0  (1:0) 
13/14  16.krog  Dravograd, ŠC Dravograd- umetna trava, 10.11.2013, ob 11.00  - 3:1  (3:0) 
13/14  1.krog  Celje, Olimp, 10.08.2013, ob 10.30  - 0:1  (0:0) 
12/13  24.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 04.05.2013, ob 11.00  - 1:4  (0:3) 
12/13  9.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 22.09.2012, ob 11.00  - 9:1  (3:1) 
11/12  19.krog  ŠC Dravograd, ŠC Dravograd - umetna trava, 24.03.2012, ob 11.00  - 0:9  (0:4) 
11/12  4.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 27.08.2011, ob 10.00  - 5:0  (1:0) 
10/11  20.krog  Celje, Olimp, 19.03.2011, ob 15.00  - 2:2  (2:1) 
10/11  5.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 04.09.2010, ob 11.00  - 1:1  (0:1) 
09/10  24.krog  Celje, Arena Petrol, 24.04.2010, ob 11.00  - 3:1  (1:0) 
09/10  9.krog  Dravograd, ŠPORTNI CENTER, 03.10.2009, ob 11.00  - 0:3  (0:2) 
08/09  19.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 21.03.2009, ob 11.00  - 1:2  (0:1) 
08/09  4.krog  Dravograd, ŠPORNI CENTER DRAVOGRAD, 30.08.2008, ob 11.00  - 3:1  (0:0) 
07/08  23.krog  Celje, OLIMP, 10.05.2008, ob 11.00  - 2:0  (2:0) 
07/08  10.krog  Dravograd - umetna trava, Dravograd - umetne trava, 14.10.2007, ob 11.00  - 3:0  (2:0) 
06/07  26.krog  Dravograd, Dravograd, 26.05.2007, ob 16.30  - 1:0  (1:0) 
06/07  13.krog  Štadion Olimp-umetna trava, Štadion Olimp-umetna trava, 05.11.2006, ob 11.00  - 6:0  (2:0) 
05/06  25.krog  Dravograd - umetna trava, Dravograd - umetna trava, 20.05.2006, ob 11.00  - 1:3  (1:2) 
05/06  12.krog  Štadion Olimp-umetna trava, 29.10.2005, ob 15.30  - 5:0  (4:0) 
04/05  20.krog  Arena Petrol - Celje, 22.04.2005, ob 18.00  - 2:1  (0:1) 
04/05  7.krog  Dravograd, 30.09.2004, ob 16.30  - 4:2  (2:1) 
03/04  17.krog  Igrišče NK Olimp, Celje, 03.04.2004, ob 16.00  - 2:0  (1:0) 
03/04  4.krog  Dravograd, 11.09.2003, ob 17.00  - 1:2  (1:1) 
02/03  14.krog  Na igrišču NK Olimp, Celje, 09.11.2002, ob 12.00  - 3:0  (1:0) 
02/03  1.krog  Dravograd, 20.08.2002, ob 15.00  - 1:1  (1:0) 

12. krog
Mura  :  Drava Dakinda Ptuj
Aluminij  :  Rudar Velenje
Kety Emmi Bistrica  :  Vipoll Veržej
A2S Celje  :  Dravograd
MB Tabor  :  Aluvar Gančani Beltinci
Jarenina  :  Maribor
Krško  :  Šampion

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA