12. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  26.10.2019 ob 11.00

Kety Emmi Bistrica

4 : 1

Vipoll Veržej

Sodniki: Zupanič Nik (glavni sodnik), Bezjak Žiga (1. pomoč), Maksimovič Laura (2. pomoč)
Delegat: Brglez Violeta
Št. gledalcev: 50
Kety Emmi Bistrica
12 Marsel Kamenšek Pahič V
78 Nik Voglar
79 Mark Kramberger K
85 Lanej Bakšič
86 Nik Grajf
90 Nikolaj Mihelič
92 Matej Velkner
93 Vito Koren
94 Luka Topalović
95 Anej Roman Leljak
97 Matej Cener


Rezervni igralci
1 Vito Vuksanovič V
16 Gašper Podvršnik
17 Nik Brence
20 Simon Vodovnik
83 Tian Luka Škrlec
84 Luka Schaubach
96 Nejc Kop

Vipoll Veržej
1 Patrik Sunko V
4 Aljaž Črček K
6 Žan Lebar
7 Domen Ledinšek
9 Jure Pajek
13 Rene Raj
15 Rok Fekonja
17 Rok Novak
18 Marko Leonard Kos
19 Miha Ficko Györek
23 Gašper Šijanec


Rezervni igralci
5 Patrik Pintarič
16 Nejc Fifolt
20 Andreas Plohl

Trener
Rudi Viher

Trener
Denis Ilješ

Sodnik
Nik Zupanič

Zadetki
Domen Ledinšek 0 : 1 8'
Matej Cener 1 : 1 20'
Luka Topalović 2 : 1 33'
Luka Topalović 3 : 1 34'
Luka Topalović 4 : 1 60'

Dogodki
Menjava Pintarič /  Novak 36'
Menjava Fifolt /  Kos 44'
Menjava Kop /  Leljak 44'
Menjava Podvršnik /  Grajf 44'
Domen Ledinšek 46'
Matej Cener 51'
Miha Ficko Györek 53'
Menjava Plohl /  Lebar 61'
Menjava Schaubach /  Kramberger 63'
Jure Pajek 63'
Menjava Škrlec /  Koren 65'
Menjava Vodovnik /  Cener 66'

12. krog
MB Tabor 1 : 4 Aluvar Gančani Beltinci
Kety Emmi Bistrica 4 : 1 Vipoll Veržej
A2S Celje 3 : 0 Dravograd
Fortis Jarenina 1 : 3 Maribor
Krško 0 : 0 Šampion
Mura 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Aluminij 6 : 2 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Žan Antič Kurbus 11
Nejc Krivec 11
7. Niko Kasalo 10
8. Maj Drobne 9
Luka Brodnjak 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Gal Kranjčič 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
16. Nejc Nedeljko 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
Damjan Vukolić 6
20. Dejan Fink 5

DELI NA