12. krog |  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT |  27.10.2019 ob 14.00

Krško

  :  

Šampion

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Krško
Z
Krško 2 : 0 MB Tabor
Z
Krško 2 : 0 Kety Emmi Bistrica
Z
Aluminij 0 : 1 Krško
P
Krško 1 : 3 Mura
Z
Krško 4 : 0 Jarenina
Šampion
P
Šampion 2 : 4 Dravograd
Z
Aluvar Gančani Beltinci 0 : 1 Šampion
Z
Šampion 2 : 1 MB Tabor
P
A2S Celje 2 : 0 Šampion
Z
Šampion 6 : 0 Kety Emmi Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 14 11 0 3 36
Šampion 14 3 0 11 11
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 7 7 0 0 19
Šampion 7 0 0 7 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 7 4 0 3 17
Šampion 7 3 0 4 7



Vse medsebojne tekme

18/19  14.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 11.11.2018, ob 14.00  Krško - Šampion 3:0  (2:0) 
18/19  1.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 29.08.2018, ob 10.30  Šampion - Krško 0:4  (0:1) 
17/18  14.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 04.11.2017, ob 14.00  Krško - Šampion 2:0  (1:0) 
17/18  1.krog  Celje - Olimp, Stadion Olimp Celje, 19.08.2017, ob 17.30  Šampion - Krško 0:5  (0:3) 
16/17  22.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 30.04.2017, ob 11.00  Šampion - Krško 2:1  (2:0) 
16/17  9.krog  Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 01.10.2016, ob 10.30  Krško - Šampion 2:1  (0:1) 
15/16  24.krog  Krško, Matija Gubec- umetna trava, 14.05.2016, ob 11.00  - 2:0  (1:0) 
15/16  11.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 17.10.2015, ob 12.30  - 2:0  (1:0) 
14/15  22.krog  Krško, Matija Gubec - umetna trava, 02.05.2015, ob 11.00  - 4:1  (1:0) 
14/15  9.krog  Celje, Olimp- umetna trava, 28.09.2014, ob 16.00  - 0:3  (0:1) 
13/14  25.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 20.05.2014, ob 19.30  - 0:3  (0:1) 
13/14  10.krog  Krško, Matija Gubec - umetna trava, 28.09.2013, ob 13.00  - 3:1  (1:0) 
12/13  23.krog  Krško, Matije Gubca - umetna trava, 21.04.2013, ob 16.30  - 3:1  (1:1) 
12/13  8.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 16.09.2012, ob 17.30  - 3:1  (2:1) 

12. krog
Mura  :  Drava Dakinda Ptuj
Aluminij  :  Rudar Velenje
Kety Emmi Bistrica  :  Vipoll Veržej
A2S Celje  :  Dravograd
MB Tabor  :  Aluvar Gančani Beltinci
Jarenina  :  Maribor
Krško  :  Šampion

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA