11. krog |  Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT |  19.10.2019 ob 11.00

MB Tabor

  :  

Jarenina

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

MB Tabor
P
Krško 2 : 0 MB Tabor
P
MB Tabor 0 : 4 Maribor
P
Šampion 2 : 1 MB Tabor
P
MB Tabor 0 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Rudar Velenje 4 : 2 MB Tabor
Jarenina
Z
Jarenina 3 : 2 Rudar Velenje
P
Aluminij 4 : 0 Jarenina
Z
Jarenina 3 : 1 Vipoll Veržej
P
Mura 2 : 1 Jarenina
Z
Jarenina 1 : 0 Dravograd


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 18 11 3 4 38
Jarenina 18 4 3 11 24
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 8 6 2 0 17
Jarenina 8 0 2 6 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK MB Tabor 10 5 1 4 21
Jarenina 10 4 1 5 18



Vse medsebojne tekme

2SMLV1819  27.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 26.05.2019, ob 17.30  NK Gummimiral Jarenina - NK MB Tabor 2:0  (1:0) 
2SKLV1819  27.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 26.05.2019, ob 15.30  NK Jarenina - NK MB Tabor 2:1  (2:0) 
2SKLV1819  13.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 31.10.2018, ob 12.00  NK Jarenina - NK MB Tabor 2:1  (1:0) 
2SMLV1819  13.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 31.10.2018, ob 14.00  NK Gummimiral Jarenina - NK MB Tabor 0:2  (0:1) 
2SKLV1819  4.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 05.09.2018, ob 15.00  NK MB Tabor - NK Jarenina 2:0  (2:0) 
2SMLV1819  4.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 05.09.2018, ob 17.00  NK MB Tabor - NK Gummimiral Jarenina 3:0  (1:0) 
2SMLV1718  19.krog  Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 07.04.2018, ob 17.00  NK MB Tabor - Norka GT Jarenina 4:1  (2:0) 
2SKLV1718  19.krog  Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 07.04.2018, ob 15.00  NK MB Tabor - Norka GT Jarenina 1:0  (1:0) 
2SKLV1718  10.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 07.10.2017, ob 13.30  NK MB Tabor - NK Norka GT Jarenina 1:0  (1:0) 
2SMLV1718  10.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 07.10.2017, ob 15.30  NK MB Tabor - NK Norka GT Jarenina 2:2  (1:1) 
2SKLV1718  1.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 23.08.2017, ob 15.30  NK Norka GT Jarenina - NK MB Tabor 0:4  (0:1) 
2SMLV1718  1.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 23.08.2017, ob 17.30  NK Norka GT Jarenina - NK MB Tabor 3:4  (2:3) 
2.SKL V 16/17  24.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 06.05.2017, ob 15.00  Norka GT Jarenina - NK MB Tabor 1:2  (0:2) 
2.SML V 16/17  24.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 06.05.2017, ob 17.00  Norka GT Jarenina - NK MB Tabor 3:3  (3:1) 
2.SKL V 16/17  13.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 06.11.2016, ob 12.00  Norka GT Jarenina - NK MB Tabor 0:1  (0:0) 
2.SML V 16/17  13.krog  Jarenina, Športni park Jarenina, 06.11.2016, ob 14.00  Norka GT Jarenina - NK MB Tabor 5:3  (3:1) 
2.SKL V 16/17  4.krog  Športni park Tabor, 03.09.2016, ob 15.00  NK MB Tabor - Norka GT Jarenina 2:1  (0:1) 
2.SML V 16/17  4.krog  Športni park Tabor, 03.09.2016, ob 17.00  NK MB Tabor - Norka GT Jarenina 2:2  (2:2) 

11. krog
MB Tabor  :  Jarenina
Dravograd  :  Kety Emmi Bistrica
Vipoll Veržej  :  Aluminij
Drava Dakinda Ptuj  :  Krško
Šampion  :  Maribor
Aluvar Gančani Beltinci  :  A2S Celje
Rudar Velenje  :  Mura

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA