10. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  12.10.2019 ob 11.00

Kety Emmi Bistrica

3 : 3

Aluvar Gančani Beltinci

Sodniki: Vuletić Majcen Niko (glavni sodnik), Zupanič Nik (1. pomoč), Erker Andrej (2. pomoč)
Delegat: Gostenčnik Gregor
Št. gledalcev: 70
Kety Emmi Bistrica
12 Marsel Kamenšek Pahič V
16 Gašper Podvršnik
78 Nik Voglar
79 Mark Kramberger K
85 Lanej Bakšič
90 Nikolaj Mihelič
92 Matej Velkner
93 Vito Koren
94 Luka Topalović
95 Anej Roman Leljak
97 Matej Cener


Rezervni igralci
1 Vito Vuksanovič V
20 Simon Vodovnik
83 Tian Luka Škrlec
84 Luka Schaubach
86 Nik Grajf
87 Kimi Lavrenčič
96 Nejc Kop

Aluvar Gančani Beltinci
69 Jakob Virag V
2 Rok Šinko
4 Žiga Hozjan K
5 Sergej Šnurer
7 Anej Horvat
8 Alen Sretenovič
10 Gašper Recek
11 Aljaž Vogrinčič
14 Nejc Sečkar
15 Gašper Lebar
16 Jakob Nejc Ružič


Rezervni igralci
3 Klemen Zver
6 Sergej Ščančar
9 Oliver Ignjič
17 Tilen Kuzma
18 Žan Horvat
19 Miha Kreslin
20 Luka Sabo

Trener
Rudi Viher

Trener

Sodnik
Majcen Niko Vuletić

Zadetki
Gašper Recek 0 : 1 12'
Luka Topalović 1 : 1 18'
Matej Cener 2 : 1 21'
Gašper Recek 2 : 2 42'
Gašper Recek 2 : 3 62'
Lanej Bakšič 3 : 3 66'

Dogodki
Menjava Kop /  Leljak 42'
Menjava Ignjič /  Ružič 46'
Menjava Škrlec /  Kramberger 49'
Nejc Sečkar 59'
Matej Velkner 62'
Menjava Lavrenčič /  Koren 64'

10. krog
Mura 6 : 0 Vipoll Veržej
Aluminij 3 : 0 Dravograd
Kety Emmi Bistrica 3 : 3 Aluvar Gančani Beltinci
A2S Celje 6 : 0 MB Tabor
Fortis Jarenina 2 : 2 Šampion
Maribor 4 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Krško 1 : 0 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
7. Niko Kasalo 10
8. Luka Brodnjak 9
Maj Drobne 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
16. Nejc Nedeljko 6
Damjan Vukolić 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
20. Angelo Macanović 5

DELI NA