10. krog |  Murska Sobota, Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT |  12.10.2019 ob 11.00

Mura

6 : 0

Vipoll Veržej

Sodniki: Žekš Aleš (glavni sodnik), Gjureč Uroš (1. pomoč), Habjanič Sašo (2. pomoč)
Delegat: Fartelj Janez
Št. gledalcev: 100
Mura
69 Vid Šumenjak V
3 Nejc Slokan
7 Niko Kasalo
8 Jan Husar
9 Niko Graj
11 Niko Zamuda
13 Domen Donko K
14 Andrej Trajber
19 David Vidmajer
20 Tilen Grlec
21 Jaka Bukovec


Rezervni igralci
1 Niko Draškovič V
2 Amadej Škraban
4 Nino Kuzma
15 Marck Ropoša
16 Sven Lebar
17 Žiga Ozbetič
18 Aljaž Lukač

Vipoll Veržej
1 Patrik Sunko V
4 Aljaž Črček K
7 Domen Ledinšek
8 Žiga Berden
9 Jure Pajek
10 Gregor Petek
11 Niko Osterc
13 Rene Raj
15 Rok Fekonja
19 Miha Ficko Györek
23 Gašper Šijanec


Rezervni igralci
3 Rok Filipič
5 Patrik Pintarič
6 Žan Lebar
14 Luka Petek
16 Nejc Fifolt
17 Rok Novak
18 Marko Leonard Kos

Trener
Simon Štrakl

Trener
Denis Ilješ

Sodnik
Aleš Žekš

Zadetki
Niko Graj 1 : 0 37'
Andrej Trajber 2 : 0 39'
Jan Husar 3 : 0 40'
Niko Graj 4 : 0 44'
Niko Kasalo 5 : 0 52'
Domen Donko 6 : 0 67'

Dogodki
Menjava Ropoša /  Bukovec 36'
Menjava Lukač /  Grlec 44'
Menjava Kos /  Berden 49'
Miha Ficko Györek 51'
Menjava Novak /  Fekonja 55'
Menjava Ozbetič /  Husar 55'
Menjava Lebar /  Osterc 58'
Menjava Filipič /  Pajek 61'
Menjava Lebar /  Slokan 61'
Menjava Kuzma /  Vidmajer 61'
Menjava Petek /  Ficko Györek 63'

10. krog
Mura 6 : 0 Vipoll Veržej
Aluminij 3 : 0 Dravograd
Kety Emmi Bistrica 3 : 3 Aluvar Gančani Beltinci
A2S Celje 6 : 0 MB Tabor
Fortis Jarenina 2 : 2 Šampion
Maribor 4 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Krško 1 : 0 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
7. Niko Kasalo 10
8. Luka Brodnjak 9
Maj Drobne 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
16. Nejc Nedeljko 6
Damjan Vukolić 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
20. Angelo Macanović 5

DELI NA