9. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT |  05.10.2019 ob 11.00

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Šampion

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 4 : 0 Vipoll Veržej
P
Dravograd 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 4 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Z
MB Tabor 0 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 3 A2S Celje
Šampion
P
Šampion 2 : 4 Dravograd
Z
Aluvar Gančani Beltinci 0 : 1 Šampion
Z
Šampion 2 : 1 MB Tabor
P
A2S Celje 2 : 0 Šampion
Z
Šampion 6 : 0 Kety Emmi Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 14 5 1 8 10
Šampion 14 8 1 5 31
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 7 2 1 4 5
Šampion 7 4 1 2 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 7 3 0 4 5
Šampion 7 4 0 3 18



Vse medsebojne tekme

18/19  20.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 13.04.2019, ob 18.30  Šampion - Drava Ptuj 0:1  (0:0) 
18/19  7.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 26.09.2018, ob 17.00  Drava Ptuj - Šampion 1:0  (0:0) 
17/18  18.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 24.03.2018, ob 12.15  Šampion - Drava Ptuj 4:0  (1:0) 
17/18  5.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 02.09.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Šampion 0:2  (0:2) 
16/17  23.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 07.05.2017, ob 16.00  Šampion - Drava Ptuj 9:0  (3:0) 
16/17  10.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 08.10.2016, ob 11.00  Drava Ptuj - Šampion 0:1  (0:0) 
15/16  17.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 16.03.2016, ob 19.00  - 3:0  (0:0) 
15/16  4.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 29.08.2015, ob 13.30  - 2:0  (0:0) 
14/15  17.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 21.03.2015, ob 12.30  - 1:1  (0:1) 
14/15  4.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 27.08.2014, ob 19.30  - 0:2  (0:0) 
13/14  27.krog  Celje, Olimp, Umetna trava, 16.05.2014, ob 19.30  - 1:0  (1:0) 
13/14  12.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 12.10.2013, ob 11.00  - 0:6  (0:0) 
12/13  24.krog  Celje, Olimp Umetna trava, 05.05.2013, ob 18.00  - 1:2  (1:0) 
12/13  9.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj UT, 22.09.2012, ob 11.00  - 1:3  (1:1) 

9. krog
A2S Celje  :  Jarenina
MB Tabor  :  Kety Emmi Bistrica
Dravograd  :  Mura
Vipoll Veržej  :  Krško
Drava Dakinda Ptuj  :  Šampion
Aluvar Gančani Beltinci  :  Aluminij
Rudar Velenje  :  Maribor

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA