9. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT |  05.10.2019 ob 11.00

Drava Dakinda Ptuj

1 : 1

Šampion

Sodniki: Zupanič Nik (glavni sodnik), Bezjak Žiga (1. pomoč), Kamenšek Zdenko (2. pomoč)
Delegat: Kontarček Branko
Št. gledalcev: 40
Drava Dakinda Ptuj
1 Nigel Vrečar Vreznik V
2 Jaka Glažar
3 Tjan Kolednik
4 Andi Maltarić
5 Luka Petek
6 Sandro Čeh K
7 Sabur Ali
8 Anej Jelovica
10 Leo Čeh
11 Vito Smodič
14 Jan Krajnc


Rezervni igralci
12 Jan Lampret V
9 Noelle Vilčnik
13 Gašper Pipenbaher
15 Jan Lukić
16 Matic Čuš

Šampion
31 Blaž Cvek V
5 Domen Milanez
6 Maj Drobne
7 Tai Obreza
9 Lukas Hempt
10 Tjaš Štante K
11 Filip Narat
14 Leon Šiljeg
15 Nikola Delić
16 Egzon Zogaj
17 Mirza Jazavac


Rezervni igralci
2 Svit Bohinec Kopitar
3 Luka Operčkal
4 Jaka Dolar Grobelšek
8 Jakob Čolovič

Trener
Ian Emeršič

Trener
Anton Mihalič

Sodnik
Nik Zupanič

Zadetki
Tjan Kolednik (11m) 1 : 0 28'
Maj Drobne 1 : 1 40'

Dogodki
Menjava Vilčnik /  Krajnc 47'
Nikola Delić 47'
Menjava Čolovič /  Jazavac 50'
Andi Maltarić 54'
Menjava Pipenbaher /  Glažar 57'
Menjava Čuš /  Ali 69'
Menjava Dolar Grobelšek /  Zogaj 70'

9. krog
A2S Celje 2 : 2 Fortis Jarenina
MB Tabor 1 : 1 Kety Emmi Bistrica
Dravograd 0 : 4 Mura
Vipoll Veržej 0 : 6 Krško
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Šampion
Rudar Velenje 0 : 3 Maribor
Aluvar Gančani Beltinci 1 : 2 Aluminij

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Žan Antič Kurbus 11
Nejc Krivec 11
7. Niko Kasalo 10
8. Maj Drobne 9
Luka Brodnjak 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Gal Kranjčič 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
16. Nejc Nedeljko 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
Damjan Vukolić 6
20. Dejan Fink 5

DELI NA