9. krog |  Veržej, Stadion Čistina Veržej |  05.10.2019 ob 11.00

Vipoll Veržej

  :  

Krško

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Vipoll Veržej
P
Drava Dakinda Ptuj 4 : 0 Vipoll Veržej
P
Vipoll Veržej 0 : 3 Rudar Velenje
P
Jarenina 3 : 1 Vipoll Veržej
P
Dravograd 3 : 0 Vipoll Veržej
Z
Vipoll Veržej 3 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Krško
Z
Krško 2 : 0 MB Tabor
Z
Krško 2 : 0 Kety Emmi Bistrica
Z
Aluminij 0 : 1 Krško
P
Krško 1 : 3 Mura
Z
Krško 4 : 0 Jarenina


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD NK Veržej 14 1 3 10 7
Krško 14 10 3 1 44
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD NK Veržej 7 0 2 5 4
Krško 7 5 2 0 25
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD NK Veržej 7 1 1 5 3
Krško 7 5 1 1 19



Vse medsebojne tekme

18/19  22.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 28.04.2019, ob 17.00  Krško - Vipoll Veržej 0:0  (0:0) 
18/19  9.krog  Veržej, Stadion Čistina Veržej, 06.10.2018, ob 11.00  Vipoll Veržej - Krško 2:3  (1:1) 
17/18  18.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 25.03.2018, ob 12.00  Krško - Vipoll Veržej 2:0  (2:0) 
17/18  5.krog  Veržej, Stadion Čistina Veržej, 02.09.2017, ob 12.00  Vipoll Veržej - Krško 0:10  (0:4) 
16/17  20.krog  Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 15.04.2017, ob 17.00  Krško - Vipoll Veržej 7:1  (2:1) 
16/17  7.krog  Veržej, ČISTINA, 18.09.2016, ob 11.00  Vipoll Veržej - Krško 0:2  (0:1) 
15/16  14.krog  Krško, Matija Gubec-umetna trava, 14.11.2015, ob 11.00  - 1:2  (0:1) 
15/16  1.krog  Veržej, Čistina, 15.08.2015, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
14/15  19.krog  Veržej, Čistina, 04.04.2015, ob 11.00  - 0:4  (0:1) 
14/15  6.krog  Krško, Umetna trava Krško, 06.09.2014, ob 11.00  - 5:0  (2:0) 
13/14  23.krog  Veržej, Čistina, 14.05.2014, ob 17.30  - 1:1  (0:1) 
13/14  8.krog  Krško, Matija Gubec - umetna trava, 14.09.2013, ob 16.30  - 3:0  (2:0) 
12/13  17.krog  Krško, umetna trava - Krško, 24.11.2012, ob 14.00  - 1:0  (1:0) 
12/13  2.krog  Veržej, Čistina, 14.08.2012, ob 18.00  - 1:5  (0:4) 

9. krog
A2S Celje  :  Jarenina
MB Tabor  :  Kety Emmi Bistrica
Dravograd  :  Mura
Vipoll Veržej  :  Krško
Drava Dakinda Ptuj  :  Šampion
Aluvar Gančani Beltinci  :  Aluminij
Rudar Velenje  :  Maribor

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA