7. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT |  21.09.2019 ob 11.00

Dravograd

  :  

Maribor

Sodniki: Primec Helena (glavni sodnik), Kamnik Blaž (1. pomoč), Racaj Fatlind (2. pomoč)
Delegat: Izak Silvo
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Dravograd
Z
Šampion 2 : 4 Dravograd
Z
Dravograd 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
N
Rudar Velenje 1 : 1 Dravograd
Z
Dravograd 3 : 0 Vipoll Veržej
P
Jarenina 1 : 0 Dravograd
Maribor
Z
Maribor 14 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Z
MB Tabor 0 : 4 Maribor
Z
Maribor 4 : 0 A2S Celje
Z
Kety Emmi Bistrica 0 : 4 Maribor
Z
Maribor 1 : 0 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 34 2 7 25 12
Maribor 34 25 7 2 122
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 17 2 5 10 10
Maribor 17 10 5 2 49
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 17 0 2 15 2
Maribor 17 15 2 0 73



Vse medsebojne tekme

18/19  14.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 10.11.2018, ob 11.00  Maribor - Dravograd 0:0  (0:0) 
18/19  1.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 26.09.2018, ob 15.30  Dravograd - Maribor 1:2  (0:2) 
17/18  23.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 06.05.2018, ob 13.00  Koroška Dravograd - Maribor 1:0  (0:0) 
17/18  10.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 07.10.2017, ob 11.00  Maribor - Koroška Dravograd 9:0  (5:0) 
16/17  20.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 15.04.2017, ob 11.00  Maribor - Dravograd-Avto Grubelnik 5:0  (3:0) 
16/17  7.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 17.09.2016, ob 11.00  Dravograd-Avto Grubelnik - Maribor 1:6  (1:2) 
15/16  23.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 24.05.2016, ob 18.30  - 6:0  (2:0) 
15/16  10.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 10.10.2015, ob 11.00  - 0:4  (0:2) 
14/15  25.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 22.05.2015, ob 19.00  - 1:0  (0:0) 
14/15  12.krog  Športni park Dravograd, glavno igrišče, 25.10.2014, ob 11.00  - 0:4  (0:1) 
13/14  30.krog  Dravograd, ŠC naravna trava, 07.06.2014, ob 12.00  - 1:7  (1:1) 
13/14  15.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 31.10.2013, ob 11.00  - 2:0  (1:0) 
12/13  30.krog  Dravograd, ŠC Dravograd- naravna trava, 15.06.2013, ob 11.00  - 0:3  (0:2) 
12/13  15.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 04.11.2012, ob 15.00  - 5:0  (3:0) 
11/12  27.krog  Dravograd, Glavno igrišče, 19.05.2012, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
11/12  12.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 22.10.2011, ob 15.30  - 8:0  (4:0) 
10/11  22.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 02.04.2011, ob 16.00  - 6:0  (4:0) 
10/11  7.krog  DRAVOGRAD, ŠPORTNI CENTER DRAVOGRAD, 18.09.2010, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
09/10  22.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 10.04.2010, ob 13.00  - 1:0  (0:0) 
09/10  7.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 19.09.2009, ob 11.00  - 0:7  (0:2) 
08/09  29.krog  Dravograd, ŠPORTNI CENTER, 20.05.2009, ob 17.30  - 2:1  (1:1) 
08/09  14.krog  Maribor, Ljudski vrt, 08.11.2008, ob 11.00  - 4:1  (1:1) 
07/08  24.krog  Dravograd, Športni center, 13.05.2008, ob 17.00  - 1:1  (1:0) 
07/08  11.krog  Maribor - umetna trava, Maribor - umetna trava, 21.10.2007, ob 11.00  - 3:0  (2:0) 
06/07  23.krog  Maribor, Maribor-umetna trava, 05.05.2007, ob 16.30  - 2:0  (2:0) 
06/07  10.krog  Dravograd - umetna trava, Dravograd - umetna trava, 13.10.2006, ob 16.30  - 1:1  (0:0) 
05/06  18.krog  Maribor - umetna trava, 01.04.2006, ob 14.00  - 10:0  (5:0) 
05/06  5.krog  Dravograd - umetna trava, 10.09.2005, ob 11.00  - 0:6  (0:1) 
04/05  14.krog  Dravograd, 14.11.2004, ob 14.00  - 0:2  (0:0) 
04/05  1.krog  Maribor, 14.08.2004, ob 17.00  - 1:1  (1:0) 
03/04  20.krog  Dravograd, 24.04.2004, ob 11.00  - 2:2  (1:2) 
03/04  7.krog  Maribor, 20.09.2003, ob 16.30  - 7:0  (4:0) 
02/03  23.krog  Maribor, 03.05.2003, ob 16.30  - 3:0  (0:0) 
02/03  10.krog  Dravograd, 16.10.2002, ob 16.30  - 0:3  (0:2) 

7. krog
A2S Celje  :  Aluminij
MB Tabor  :  Mura
Dravograd  :  Maribor
Vipoll Veržej  :  Šampion
Rudar Velenje  :  Drava Dakinda Ptuj
Aluvar Gančani Beltinci  :  Krško
Kety Emmi Bistrica  :  Jarenina

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA