6. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  15.09.2019 ob 11.00

Drava Dakinda Ptuj

4 : 0

Vipoll Veržej

Sodniki: Pišek Rok (glavni sodnik), Vuletić Majcen Niko (1. pomoč), Vajda Tadej (2. pomoč)
Delegat: Kontarček Branko
Št. gledalcev: 70
Drava Dakinda Ptuj
1 Nigel Vrečar Vreznik V
2 Jaka Glažar
3 Tjan Kolednik
4 Nino Friš
5 Luka Petek
6 Sandro Čeh K
7 Jan Krajnc
8 Anej Jelovica
9 Sabur Ali
10 Leo Čeh
11 Vito Smodič


Rezervni igralci
12 Jan Lampret V
13 Gašper Pipenbaher
14 Noelle Vilčnik
15 Andi Maltarić
16 Matic Čuš
17 Jan Lukić

Vipoll Veržej
1 Rene Raj V
4 Aljaž Črček K
7 Domen Ledinšek
8 Žiga Berden
9 Jure Pajek
10 Gregor Petek
11 Niko Osterc
15 Rok Fekonja
18 Marko Leonard Kos
19 Miha Ficko Györek
23 Gašper Šijanec


Rezervni igralci
14 Luka Petek
16 Nejc Fifolt
17 Rok Novak

Trener
Ian Emeršič

Trener
Denis Ilješ

Sodnik
Rok Pišek

Zadetki
Vito Smodič 1 : 0 10'
Leo Čeh 2 : 0 17'
Vito Smodič 3 : 0 67'
Tjan Kolednik 4 : 0 70'

Dogodki
Leo Čeh 19'
Menjava Maltarić /  Glažar 36'
Menjava Vilčnik /  Krajnc 36'
Menjava Čuš /  Ali 44'
Menjava Pipenbaher /  Petek 44'
Menjava Novak /  Osterc 51'
Menjava Petek /  Berden 58'
Menjava Lukić /  Friš 58'
Menjava Fifolt /  Ledinšek 62'

6. krog
Jarenina 3 : 2 Rudar Velenje
Maribor 14 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Mura 1 : 1 A2S Celje
Aluminij 5 : 0 Kety Emmi Bistrica
Šampion 2 : 4 Dravograd
Drava Dakinda Ptuj 4 : 0 Vipoll Veržej
Krško 2 : 0 MB Tabor

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA