4. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT |  04.09.2019 ob 17.00

Drava Dakinda Ptuj

4 : 0

Aluvar Gančani Beltinci

Sodniki: Vuletić Majcen Niko (glavni sodnik), Kamenšek Zdenko (1. pomoč), Bezjak Žiga (2. pomoč)
Delegat: Burjan Slavko
Št. gledalcev: 50
Drava Dakinda Ptuj
1 Nigel Vrečar Vreznik V
2 Jaka Glažar
3 Tjan Kolednik
4 Nino Friš
5 Andi Maltarić
6 Sandro Čeh K
7 Gašper Pipenbaher
8 Anej Jelovica
9 Noelle Vilčnik
10 Leo Čeh
11 Vito Smodič


Rezervni igralci
12 Jan Lampret V
13 Jan Krajnc
14 Jan Lukić
15 Sabur Ali
16 Luka Petek
17 Matic Čuš

Aluvar Gančani Beltinci
1 Jakob Virag V
2 Rok Šinko
4 Žiga Hozjan K
5 Sergej Šnurer
6 Sergej Ščančar
7 Anej Horvat
8 Alen Sretenovič
9 Oliver Ignjič
14 Nejc Sečkar
15 Gašper Lebar
16 Jakob Nejc Ružič


Rezervni igralci
3 Klemen Zver
10 Lisandro Šarkezi
11 Aljaž Vogrinčič
17 Tilen Kuzma
18 Žan Horvat
19 Miha Kreslin
20 Luka Sabo

Trener
Ian Emeršič

Trener
Andrej Pozderec

Sodnik
Majcen Niko Vuletić

Zadetki
Vito Smodič 1 : 0 9'
Sabur Ali 2 : 0 46'
Sabur Ali 3 : 0 51'
Tjan Kolednik 4 : 0 53'

Dogodki
Menjava Sabo /  Šnurer 20'
Menjava Vogrinčič /  Ignjič 36'
Menjava Ali /  Vilčnik 42'
Menjava Petek /  Maltarić 42'
Menjava Horvat /  Šinko 47'
Menjava Krajnc /  Pipenbaher 51'
Menjava Čuš /  Glažar 54'
Menjava Lampret /  Vrečar Vreznik 56'
Leo Čeh 57'
Menjava Zver /  Sabo 58'
Menjava Šarkezi /  Sretenovič 66'
Nejc Sečkar 69'

4. krog
Drava Dakinda Ptuj 4 : 0 Aluvar Gančani Beltinci
Maribor 4 : 0 A2S Celje
Krško 2 : 0 Kety Emmi Bistrica
Mura 3 : 0 Aluminij
Rudar Velenje 1 : 1 Dravograd
Šampion 2 : 1 MB Tabor
Fortis Jarenina 3 : 1 Vipoll Veržej

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
7. Niko Kasalo 10
8. Luka Brodnjak 9
Maj Drobne 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
16. Nejc Nedeljko 6
Damjan Vukolić 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
20. Angelo Macanović 5

DELI NA