3. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT |  31.08.2019 ob 11.00

Kety Emmi Bistrica

0 : 4

Maribor

Sodniki: Prelog Blaž (glavni sodnik), Bezjak Žiga (1. pomoč), Lovrec Leon (2. pomoč)
Delegat: Gostenčnik Gregor
Št. gledalcev: 100
Kety Emmi Bistrica
1 Anej Zupan V
4 Boštjan Adan
7 Aleks Korošec
11 Miha Žerjav
12 Alen Hren
13 Renato Merlak
14 Gal Štern
15 Jaka Kop
16 Gašper Podvršnik
17 Nik Brence K
20 Simon Vodovnik


Rezervni igralci
18 Luka Flisar V
6 Marcel Kumer
8 Tim Jezovšek
9 Anej Skrbiš
19 Nejc Protner
77 Mike Vrbek

Maribor
12 Jakob Vodan Jecelj V
2 Niko Kump
3 Matej Dvoršak
4 Luka Poredoš
5 Gal Mikluš Senekovič
6 Staš Popijal
7 Tine Čuk
10 Kai Schlauer K
15 Aleksej Mošič
17 Nejc Krivec
18 Luka Baš


Rezervni igralci
1 Lukas Tomažič V
8 Marko Simonič
9 Angelo Macanović
11 Žan Antič Kurbus
13 Jaka Celcer
14 Nejc Nedeljko
19 Marin Galić

Trener
Rudi Viher

Trener
Matjaž Kek

Sodnik
Blaž Prelog

Zadetki
Staš Popijal 0 : 1 12'
Tine Čuk 0 : 2 14'
Luka Baš 0 : 3 33'
Luka Poredoš 0 : 4 60'

Dogodki
Menjava Kumer /  Hren 28'
Menjava Galić /  Schlauer 36'
Menjava Celcer /  Mikluš Senekovič 36'
Menjava Nedeljko /  Krivec 36'
Menjava Macanović /  Baš 44'
Menjava Antič Kurbus /  Čuk 45'
Menjava Jezovšek /  Štern 45'
Marcel Kumer 56'
Menjava Skrbiš /  Korošec 66'
Menjava Protner /  Žerjav 69'

3. krog
A2S Celje 2 : 0 Šampion
MB Tabor 0 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Mura 2 : 1 Fortis Jarenina
Aluminij 0 : 1 Krško
Kety Emmi Bistrica 0 : 4 Maribor
Dravograd 3 : 0 Vipoll Veržej
Aluvar Gančani Beltinci 2 : 3 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Maribor 16 45
2 Krško 16 37
3 Aluminij 16 36
4 Mura 16 31
5 A2S Celje 16 31
6 Rudar Velenje 16 29
7 Dravograd 16 26
8 Fortis Jarenina 16 19
9 Šampion 16 17
10 Drava Dakinda Ptuj 16 14
11 Vipoll Veržej 16 14
12 Kety Emmi Bistrica 16 12
13 Aluvar Gančani Beltinci 16 5
14 MB Tabor 16 4

STRELCI
1. Elmir Avdić 19
2. Jaka Čuber Potočnik 16
3. Luka Baš 14
4. Črt Vuković 13
5. Nejc Krivec 11
Žan Antič Kurbus 11
7. Niko Kasalo 10
8. Luka Brodnjak 9
Maj Drobne 9
Danej Hojnik 9
11. Gašper Recek 8
12. Matej Cener 7
Tine Čuk 7
Enej Šarlah 7
Gal Kranjčič 7
16. Nejc Nedeljko 6
Damjan Vukolić 6
Luka Pučnik 6
Luka Topalović 6
20. Angelo Macanović 5

DELI NA