12. krog |  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT |  24.11.2019 ob 11.00

Ajdovščina

0 : 7

ŽNK Cerklje

Sodniki: Lavrenčič Rok (glavni sodnik), Jovičić Slađana (1. pomoč), Stopar Petra (2. pomoč)
Delegat: Sulič Tomaž
Št. gledalcev: 30
Ajdovščina
12 Alenka Bric V
2 Maruša Jerkič
3 Helena Plut
4 Sara Ušaj K
5 Ana Velikonja
7 Šejla Čibukčić
8 Ana Bucik
9 Marija Capuder
10 Nataša Maksimović
11 Nina Bolčina
14 Laura Žgur


Rezervne igralke
15 Tjaša Vuk
17 Maja Gruntar
18 Eva Sulič
19 Lija Rušt
77 Tara Komatar

ŽNK Cerklje
15 Saša Oblak V
4 Nika Koprivnikar
5 Jera Rogelj
6 Kristina Arvaj
7 Marcela Kos
8 Manca Jamnik
10 Laura Slemc
11 Manca Smolnikar
13 Neža Bizjak
14 Simona Jelovšek K
17 Lara Rozman


Rezervne igralke
2 Lucija Kos
3 Julijana Andonov
9 Hana Lebar
16 Ajda Robas
18 Teja Sajovic

Trener
Luka Kompara

Trener
Primož Štrajhar

Sodnik
Rok Lavrenčič

Zadetki
Simona Jelovšek 0 : 1 23'
Marcela Kos (11m) 0 : 2 25'
Simona Jelovšek 0 : 3 30'
Manca Smolnikar 0 : 4 32'
Manca Smolnikar 0 : 5 39'
Manca Smolnikar 0 : 6 51'
Nika Koprivnikar 0 : 7 52'

Dogodki
Menjava Sulič  /  Žgur 48'
Menjava Lebar /  Rogelj 51'
Menjava Gruntar /  Jerkič 53'
Menjava Komatar /  Bric 53'
Menjava Robas /  Jelovšek 55'
Eva Sulič 55'
Menjava Andonov /  Rozman 60'
Menjava Sajovic /  Jamnik 72'
Ana Velikonja 72'
Menjava Vuk /  Bucik 89'

12. krog
Ajdovščina 0 : 7 ŽNK Cerklje
Koper Obala 1 : 0 ŽNK MB Tabor
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 6 : 0 ŽNK Radomlje
ŽNK Olimpija 6 : 1 ŽNK Krim RollJet

LESTVICA
1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 13 39
2 ŽNK Olimpija 12 33
3 ŽNK Radomlje 12 19
4 ŽNK Krim RollJet 12 16
5 Koper Obala 12 13
6 ŽNK MB Tabor 12 11
7 ŽNK Cerklje 12 11
8 Ajdovščina 13 1

STRELCI
1. Ana Milović 29
2. Manca Suhoveršnik 19
3. Špela Kolbl 18
4. Zala Kuštrin 13
Luana Zajmi 13
6. Manja Rogan 12
7. Tjaša Tibaut 11
Zala Vindišar 11
9. Sara Makovec 8
Kim Juršnik 8
Tina Paliska 8
Manca Smolnikar 8
13. Lucija Grad 7
14. Lucija Kos 6
Barbara Kralj 6
Nika Pintarič 6
Anja Žvokelj 6
18. Karmen Ulbin 5
19. Anja Prša 4
Neli Hofman 4

DELI NA