8. krog |  Ljubljana, Športni park Kodeljevo - igrišče z UT |  20.10.2019 ob 15.00

ŽNK Krim RollJet

3 : 3

ŽNK MB Tabor

Sodniki: Česen Aleksandra (glavni sodnik), Jovičić Slađana (1. pomoč), Stopar Petra (2. pomoč)
Delegat: Sedić Suvad
Št. gledalcev: 80
ŽNK Krim RollJet
1 Nika Pintarič V
3 Jana Intihar
7 Manca Kutnjak
9 Katja Turk K
10 Anita Kovačič
11 Monika Kastelec
14 Sara Lavrenčič
17 Urška Žganec
18 Nina Šmid
20 Zala Petrič
21 Mirjam Kastelec


Rezervne igralke
2 Maša Kavčič
4 Ela Andlovic
6 Katarina Pribaković
8 Valentina Pernat
13 Naja Cunk
16 Žana Rus
22 Urška Kepa

ŽNK MB Tabor
12 Maša Šibila V
2 Lara Puklavec
3 Nina Žižek K
4 Mihaela Horvat
5 Urška Bratuša
6 Karmen Ulbin
7 Tajda Tušek
8 Zala Igerc
9 Pia Ciganović
13 Vita Šiftar
16 Špela Pernek


Rezervne igralke
10 Sara Hudej
11 Tia Ciganović
15 Maša Potočnik

Trener
David Fekonja

Trener
Peter Grgan

Sodnik
Aleksandra Česen

Zadetki
Urška Bratuša 0 : 1 15'
Lara Puklavec 0 : 2 34'
Nika Pintarič (11m) 1 : 2 54'
Urška Kepa 2 : 2 56'
Špela Pernek 2 : 3 60'
Urška Žganec 3 : 3 90'

Dogodki
Zala Igerc 24'
Anita Kovačič 25'
Menjava Kepa /  Lavrenčič 36'
Lara Puklavec 54'
Menjava Potočnik /  Šiftar 57'
Nina Šmid 69'
Menjava Andlovic /  Šmid 72'
Mirjam Kastelec 72'
Menjava Ciganović /  Tušek 77'
Menjava Pernat /  Kastelec 80'
Menjava Hudej /  Ulbin 93'

8. krog
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 4 : 0 Koper Obala
ŽNK Radomlje 1 : 1 ŽNK Cerklje
ŽNK Krim RollJet 3 : 3 ŽNK MB Tabor
Ajdovščina 0 : 13 ŽNK Olimpija

LESTVICA
1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 13 39
2 ŽNK Olimpija 12 33
3 ŽNK Radomlje 12 19
4 ŽNK Krim RollJet 12 16
5 Koper Obala 12 13
6 ŽNK MB Tabor 12 11
7 ŽNK Cerklje 12 11
8 Ajdovščina 13 1

STRELCI
1. Ana Milović 29
2. Manca Suhoveršnik 19
3. Špela Kolbl 18
4. Luana Zajmi 13
Zala Kuštrin 13
6. Manja Rogan 12
7. Zala Vindišar 11
Tjaša Tibaut 11
9. Sara Makovec 8
Kim Juršnik 8
Tina Paliska 8
Manca Smolnikar 8
13. Lucija Grad 7
14. Nika Pintarič 6
Anja Žvokelj 6
Lucija Kos 6
Barbara Kralj 6
18. Karmen Ulbin 5
19. Špela Pernek 4
Anja Prša 4

DELI NA