4. krog |  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion |  15.09.2019 ob 11.00

Koper Obala

5 : 3

ŽNK Cerklje

Sodniki: Subotić Tanja (glavni sodnik), Birtič Matej (1. pomoč), Cerar Simon (2. pomoč)
Delegat: Besednjak Aljoša
Št. gledalcev: 60
Koper Obala
12 Eva Vamberger V
3 Luisa Usenich
5 Gaia Delbello
6 Katja Trubačev
7 Asja Al Nawas
8 Petra Pasar K
9 Lina Čepak
10 Anja Žvokelj
20 Tina Paliska
23 Kaltrina Shaqiri
24 Margherita Virgili


Rezervne igralke
11 Polona Petrač
13 Tina Pšaker
14 Sindi Germek
16 Dorina Kiralj
17 Nika De Faveri
22 Monika Stjepanović
25 Urška Piciga

ŽNK Cerklje
15 Saša Oblak V
5 Jera Rogelj
7 Marcela Kos
8 Manca Jamnik
11 Manca Smolnikar
14 Simona Jelovšek K
16 Eva Kovač
18 Lucija Kos
20 Laura Slemc
22 Kristina Arvaj
25 Nika Koprivnikar


Rezervne igralke
9 Hana Lebar
21 Ajda Robas
23 Teja Sajovic
24 Lara Rozman

Trener
Peter Kocjančič

Trener
Primož Štrajhar

Sodnik
Tanja Subotić

Zadetki
Tina Paliska 1 : 0 12'
Tina Paliska 2 : 0 30'
Anja Žvokelj 3 : 0 33'
Manca Smolnikar 3 : 1 39'
Lucija Kos (11m) 3 : 2 47'
Manca Smolnikar 3 : 3 51'
Kaltrina Shaqiri 4 : 3 54'
Anja Žvokelj (11m) 5 : 3 80'

Dogodki
Jera Rogelj 17'
Simona Jelovšek 44'
Menjava Rozman /  Rogelj 55'
Menjava Petrač /  Delbello 57'
Menjava Lebar /  Jamnik 60'
Menjava Piciga /  Al Nawas 67'
Eva Kovač 80'
Menjava Robas /  Lebar 84'
Menjava De Faveri /  Trubačev 85'
Menjava Sajovic /  Smolnikar 87'
Menjava Germek /  Žvokelj 89'

4. krog
Ajdovščina 0 : 6 ŽNK Radomlje
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 3 : 0 ŽNK Krim RollJet
Koper Obala 5 : 3 ŽNK Cerklje
ŽNK Olimpija 7 : 0 ŽNK MB Tabor

LESTVICA
1 ŽNK Olimpija 4 12
2 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 4 12
3 ŽNK Radomlje 4 9
4 ŽNK Krim RollJet 4 9
5 Koper Obala 4 6
6 ŽNK MB Tabor 4 0
7 ŽNK Cerklje 4 0
8 Ajdovščina 4 0

STRELCI
1. Ana Milović 14
2. Zala Kuštrin 8
Manca Suhoveršnik 8
4. Anja Žvokelj 5
Špela Kolbl 5
6. Zala Vindišar 4
Lucija Grad 4
Barbara Kralj 4
Tina Paliska 4
10. Kim Juršnik 3
11. Manca Smolnikar 2
Tjaša Tibaut 2
Kaja Korošec 2
Manja Rogan 2
Tjaša Kavšak 2
Nika Pintarič 2
Luana Zajmi 2
Albina Čizmazija 2
19. Marcela Kos 1
Barbara Kunej 1

DELI NA