4. krog |  Bratonci, Igrišče Bratonci |  15.09.2019 ob 11.00  | Prenos: Stream nzs.si

ŽNK Nona Pomurje Beltinci

3 : 0

ŽNK Krim RollJet

Sodniki: Durić Mediha (glavni sodnik), Kunc Anej (1. pomoč), Racaj Fatlind (2. pomoč)
Delegat: Jeneš Boris
Št. gledalcev: 150
ŽNK Nona Pomurje Beltinci
1 Sara Nemet V
5 Ines Sok
6 Kaja Korošec
7 Špela Kolbl
8 Kim Juršnik
9 Tjaša Nemec
13 Špela Rozmarič
15 Albina Čizmazija
17 Anja Prša K
18 Tjaša Tibaut
19 Kaja Horvat


Rezervne igralke
3 Tina Zadravec
14 Eva Vidovič
16 Nika Nemec
23 Ema Horvat

ŽNK Krim RollJet
1 Maja Zajc V
3 Jana Intihar
5 Lucija Grad
7 Manca Kutnjak
9 Katja Turk K
10 Monika Kastelec
11 Anita Kovačič
17 Urška Žganec
18 Nina Šmid
19 Nika Pintarič
20 Zala Petrič


Rezervne igralke
2 Maša Kavčič
4 Ela Andlovic
8 Valentina Pernat
14 Sara Lavrenčič
16 Žana Rus
21 Mirjam Kastelec
22 Urška Kepa

Trener
Sandi Bauer

Trener
David Fekonja

Sodnik
Mediha Durić

Zadetki
Kim Juršnik 1 : 0 52'
Albina Čizmazija 2 : 0 65'
Špela Kolbl 3 : 0 70'

Dogodki
Nina Šmid 4'
Monika Kastelec 24'
Menjava Kastelec /  Intihar 53'
Menjava Lavrenčič /  Kovačič 61'
Menjava Nemec /  Horvat 66'
Menjava Horvat /  Čizmazija 75'
Menjava Pernat /  Kastelec 79'
Menjava Zadravec /  Nemec 79'
Menjava Vidovič /  Juršnik 81'
Menjava Andlovic /  Turk 85'
Menjava Kavčič /  Šmid 89'

4. krog
Ajdovščina 0 : 6 ŽNK Radomlje
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 3 : 0 ŽNK Krim RollJet
Koper Obala 5 : 3 ŽNK Cerklje
ŽNK Olimpija 7 : 0 ŽNK MB Tabor

LESTVICA
1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 10 30
2 ŽNK Olimpija 10 27
3 ŽNK Krim RollJet 10 16
4 ŽNK Radomlje 10 16
5 ŽNK MB Tabor 10 11
6 ŽNK Cerklje 10 8
7 Koper Obala 10 7
8 Ajdovščina 10 1

STRELCI
1. Ana Milović 29
2. Manca Suhoveršnik 16
3. Špela Kolbl 13
4. Zala Vindišar 10
Zala Kuštrin 10
Manja Rogan 10
7. Tjaša Tibaut 9
Luana Zajmi 9
9. Sara Makovec 6
Barbara Kralj 6
Nika Pintarič 6
Anja Žvokelj 6
Kim Juršnik 6
14. Manca Smolnikar 5
Tina Paliska 5
Lucija Grad 5
Lucija Kos 5
18. Karmen Ulbin 4
Anja Prša 4
Kaja Korošec 4

DELI NA