6. krog |  Ljubljana, Igrišče Krim |  28.09.2019 ob 11.00

ŽNK Krim RollJet

5 : 0

ŽNK Bar Ranca Ptuj

Sodniki: Jandrič Jelenko (glavni sodnik), Strnad Peterca Luka (1. pomoč), Forjanič Danjel (2. pomoč)
Delegat:
Št. gledalcev: 50
ŽNK Krim RollJet
1 Hana Steklačič V
3 Sara Delić
4 Rubi Krmelj
7 Patricija Ham K
8 Korina Lara Janež
9 Tinkara Testen
10 Patrija Steklačič
13 Zarja Sušnik
15 Ema Erman
16 Katjuša Kern
17 Laura Šenk


Rezervne igralke
12 Nuša Vidrih V
2 Pia Pirnat
6 Nika Bazjak
11 Manca Udovič
14 Maruša Cijan Brkič

ŽNK Bar Ranca Ptuj
1 Neža Forštnarič V
3 Mia Tuvić
4 Lana Lorbek
5 Tina Hvalec K
6 Nuša Štumberger
7 Aneja Lorbek
10 Nika Krajnc
11 Neža Hrga
16 Anja Lončarič
20 Taja Lončarič
23 Lea Dolinar


Rezervne igralke
2 Hana Jelen
8 Blažka Horvat
9 Klara Kitak
18 Lana Curman
19 Kaja Belšak

Trener
David Fekonja

Trener
Uroš Šmigoc

Sodnik
Jelenko Jandrič

Zadetki
Korina Lara Janež 1 : 0 4'
Korina Lara Janež 2 : 0 13'
Korina Lara Janež 3 : 0 49'
Ema Erman 4 : 0 68'
Pia Pirnat 5 : 0 75'

Dogodki
Ema Erman 26'
Menjava Curman /  Dolinar 41'
Menjava Udovič /  Delić 51'
Menjava Belšak /  Lončarič 54'
Menjava Vidrih /  Steklačič 57'
Menjava Bazjak /  Testen 60'
Menjava Horvat /  Lorbek 60'
Menjava Pirnat /  Kern 65'
Menjava Kitak /  Krajnc 67'
Menjava Jelen /  Štumberger 69'

6. krog
ŽNK Cerklje 0 : 7 ŽNK MB Tabor
ŽNK Krim RollJet 5 : 0 ŽNK Bar Ranca Ptuj
ŽNK Olimpija T.B. 0 : 1 ŽNK Radomlje
Primorje Ajdovščina 2 : 4 ŽNK Nona Pomurje Beltinci

LESTVICA
1 ŽNK Krim RollJet 13 32
2 ŽNK MB Tabor 13 29
3 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 13 28
4 ŽNK Radomlje 13 27
5 ŽNK Bar Ranca Ptuj 13 15
6 ŽNK Olimpija T.B. 13 9
7 Primorje Ajdovščina 13 7
8 ŽNK Cerklje 13 1

STRELCI
1. Nina Kajzba 23
2. Noelle Vilčnik 15
Korina Lara Janež 15
4. Anja Eferl 14
5. Nina Mele 12
6. Nika Krajnc 10
7. Hana Feratović 8
Lea Dolinar 8
9. Živa Rakovec 7
Ema Erman 7
Patrija Steklačič 7
Nuša Štumberger 7
13. Aneja Lorbek 6
Selma Šabotić 6
15. Gaja Bizjak 5
Lara Ferjančič 5
17. Katjuša Kern 4
Daša Dolenšek 4
Daša Krajnc 4
Patricija Ham 4

DELI NA