30. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje |  16.05.2020 ob 17.00

Kalcer Radomlje

  :  

Nafta 1903

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kalcer Radomlje
Z
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 4 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Rogaška 0 : 2 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 2 : 0 Brežice Terme Čatež
N
Krško 3 : 3 Kalcer Radomlje
Nafta 1903
Z
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Koper 2 : 1 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 4 : 1 Koroška Dravograd
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 3 : 1 Brežice Terme Čatež


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 4 2 0 2 3
ND Lendava 1903 4 2 0 2 4
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 2 1 0 1 1
ND Lendava 1903 2 1 0 1 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 2 1 0 1 2
ND Lendava 1903 2 1 0 1 2



Vse medsebojne tekme

18/19  16.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 18.11.2018, ob 13.00  Kalcer Radomlje - Nafta 1903 0:2  (0:0) 
18/19  1.krog  Lendava, Športni park Lendava, 04.08.2018, ob 20.30  Nafta 1903 - Kalcer Radomlje 1:0  (0:0) 
17/18  23.krog  Lendava, Športni park Lendava, 14.04.2018, ob 14.00  Nafta 1903 - Kalcer Radomlje 1:2  (0:1) 
17/18  8.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 23.09.2017, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Nafta 1903 1:0  (1:0) 

30. krog
Kalcer Radomlje  :  Nafta 1903
Gorica  :  Brežice Terme Čatež
Brda  :  Beltinci Klima Tratnjek
Krka  :  Koroška Dravograd
Jadran Dekani  :  Koper
Fužinar Vzajemci  :  Drava Dakinda Ptuj
Rogaška  :  Roltek Dob
Krško  :  Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 5 13
2 Koper 5 11
3 Krško 4 10
4 Gorica 5 10
5 Nafta 1903 5 9
6 Vitanest Bilje 4 8
7 Jadran Dekani 5 7
8 Krka 4 6
9 Beltinci Klima Tratnjek 5 6
10 Roltek Dob 5 4
11 Koroška Dravograd 5 4
12 Fužinar Vzajemci 5 4
13 Brda 4 3
14 Drava Dakinda Ptuj 5 3
15 Brežice Terme Čatež 5 3
16 Rogaška 5 3

STRELCI
1. Etien Velikonja 7
Lovre Čirjak 7
3. Stjepan Oštrek 4
Sacha Varga 4
Erwin Tiganj 4
Luka Stepančič 4
7. Nejc Pečnik 3
Gal Primc 3
Žan Medved 3
Adnan Ahmetović 3
Peter Kogelnik 3
12. Bede Amarachi Osuji 2
Jaka Štromajer 2
Filip Jauk 2
Ester Sokler 2
Geancarlo Costa Slaviero 2
Evans Adomako 2
Dohyun Kim 2
Luka Duvnjak 2
Marko Puškarić 2

DELI NA