26. krog |  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci |  19.04.2020 ob 17.00

Vitanest Bilje

  :  

Koper

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Vitanest Bilje
N
Vitanest Bilje 0 : 0 Brežice Terme Čatež
P
Nafta 1903 1 : 0 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 2 : 3 Gorica
Z
Brda 1 : 3 Vitanest Bilje
N
Vitanest Bilje 3 : 3 Krka
Koper
Z
Kalcer Radomlje 0 : 2 Koper
Z
Koroška Dravograd 0 : 2 Koper
Z
Koper 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Koper
Z
Koper 2 : 1 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 81 19 19 43 84
Koper 81 43 19 19 183
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 40 12 9 19 42
Koper 40 19 9 12 74
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 41 7 10 24 42
Koper 41 24 10 7 109



Vse medsebojne tekme

2SKLZ1819  26.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 17.05.2019, ob 17.00  ND Bilje - FC Koper 2:2  (1:1) 
2SMLZ1819  26.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 17.05.2019, ob 19.00  ND Bilje - FC Koper 2:0  (2:0) 
2SKLZ1819  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 17.11.2018, ob 13.00  FC Koper - ND Bilje 5:1  (2:0) 
2SMLZ1819  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 17.11.2018, ob 15.00  FC Koper - ND Bilje 1:1  (0:0) 
2SKLZ1819  7.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 23.09.2018, ob 14.30  ND Bilje - FC Koper 0:1  (0:1) 
2SMLZ1819  7.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 23.09.2018, ob 16.30  ND Bilje - FC Koper 0:3  (0:1) 
U15ZA1718  18.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 18.04.2018, ob 20.00  Koper - Gostilna Kogoj Bilje 1:0  (1:0) 
U15ZA1718  5.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 03.09.2017, ob 11.00  Gostilna Kogoj Bilje - Koper 1:1  (1:1) 
U15Z 16/17  23.krog  Bilje, V dolinci, 07.05.2017, ob 11.00  Gostilna Kogoj Bilje - Koper 1:6  (0:3) 
U15Z 16/17  10.krog  Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 08.10.2016, ob 11.00  Koper - Gostilna Kogoj Bilje 11:1  (5:1) 
1.SML 15/16  17.krog  Bilje, V dolinci, 22.11.2015, ob 14.00  - 0:5  (0:2) 
1.SKL 15/16  17.krog  Bilje, V dolinci, 22.11.2015, ob 12.00  - 0:0  (0:0) 
U15Z 15/16  16.krog  Bilje, V dolinci, 06.03.2016, ob 11.00  - 1:1  (1:1) 
U15Z 15/16  3.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 26.08.2015, ob 17.30  - 3:1  (1:0) 
MPOKAL 15/16  3.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 10.05.2016, ob 17.00  - 1:0  (1:0) 
1.SKL 15/16  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika- umetna trava, 09.09.2015, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
1.SML 15/16  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika- umetna trava, 09.09.2015, ob 17.00  - 2:0  (0:0) 
U15Z 14/15  17.krog  Bilje, V dolinci, 22.03.2015, ob 11.00  - 0:3  (0:1) 
U15Z 14/15  4.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 27.08.2014, ob 16.30  - 2:0  (2:0) 
U15Z 13/14  23.krog  Bilje, V dolinci, 19.04.2014, ob 13.00  - 2:0  (2:0) 
U15Z 13/14  8.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 14.09.2013, ob 16.30  - 1:0  (0:0) 
U15Z 12/13  22.krog  Bilje, V dolinci, 14.04.2013, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
U15Z 12/13  7.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 08.09.2012, ob 17.00  - 4:1  (2:0) 
U15Z 11/12  21.krog  Bilje, V dolinci, 07.04.2012, ob 17.30  - 0:1  (0:1) 
U15Z 11/12  6.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 20.09.2011, ob 17.30  - 5:0  (2:0) 
U15Z 10/11  23.krog  Bilje, V dolinci, 09.04.2011, ob 13.00  - 0:3  (0:1) 
U15Z 10/11  8.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 26.09.2010, ob 16.30  - 7:0  (3:0) 
1.SKL 09/10  29.krog  Renče, Športni park, 24.04.2010, ob 14.00  - 1:1  (0:0) 
1.SML 09/10  29.krog  Renče, Športni park, 24.04.2010, ob 16.00  - 0:2  (0:1) 
U15Z 09/10  27.krog  Bilje, V dolin'ci, 15.05.2010, ob 11.00  - 1:4  (1:2) 
1.SKL 09/10  14.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 09.12.2009, ob 14.00  - 2:2  (2:0) 
1.SML 09/10  14.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 09.12.2009, ob 16.00  - 2:0  (0:0) 
U15Z 09/10  12.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 25.10.2009, ob 14.00  - 4:0  (2:0) 
U15Z 08/09  27.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 10.05.2009, ob 11.00  - 6:0  (1:0) 
1.SKL 08/09  26.krog  Bilje, V Dolin'ci, 02.05.2009, ob 14.30  - 1:1  (0:0) 
1.SML 08/09  26.krog  Bilje, V dolin'ci, 02.05.2009, ob 16.30  - 1:2  (1:0) 
U15Z 08/09  12.krog  Bilje, V DOLINCI, 25.10.2008, ob 12.30  - 1:0  (0:0) 
1.SKL 08/09  11.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 25.10.2008, ob 13.30  - 4:0  (2:0) 
1.SML 08/09  11.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 25.10.2008, ob 15.30  - 1:1  (1:1) 
1.SML 07/08  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 25.11.2007, ob 14.00  - 4:1  (1:0) 
1.SKL 07/08  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 25.11.2007, ob 12.00  - 3:1  (1:1) 
U15Z 07/08  14.krog  Bilje, Bilje, 11.11.2007, ob 11.00  - 0:5  (0:3) 
1.SKL 07/08  3.krog  Ajdovščina - umetna trava, Ajdovščina - umetna trava, 19.08.2007, ob 16.00  - 2:1  (2:1) 
1.SML 07/08  3.krog  Ajdovščina - umetna trava, Ajdovščina - umetna trava, 19.08.2007, ob 18.00  - 0:4  (0:3) 
U15Z 07/08  1.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 12.08.2007, ob 18.00  - 7:0  (3:0) 
U15Z 06/07  20.krog  Bilje, Bilje, 18.04.2007, ob 16.00  - 0:2  (0:2) 
U15Z 06/07  7.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 23.09.2006, ob 16.30  - 3:2  (0:1) 
1.SKL 05/06  14.krog  Na igrišču v Biljah, 12.11.2005, ob 12.00  - 2:6  (0:3) 
U15Z 05/06  14.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 12.11.2005, ob 10.00  - 1:2  (1:1) 
1.SML 05/06  14.krog  Na igrišču v Biljah, 12.11.2005, ob 14.00  - 1:1  (1:0) 
1.SML 05/06  1.krog  Koper - umetna trava, 07.08.2005, ob 18.00  - 5:1  (2:1) 
1.SKL 05/06  1.krog  Koper - umetna trava, 07.08.2005, ob 16.00  - 3:3  (1:1) 
U15Z 05/06  1.krog  Na igrišču v Renčah, 13.08.2005, ob 18.00  - 2:1  (1:0) 
U15Z 04/05  26.krog  Koper - umetna trava, 05.06.2005, ob 16.30  - 0:0  (0:0) 
1.SKL 04/05  15.krog  Na igrišču v Biljah, 27.11.2004, ob 11.30  - 1:0  (1:0) 
1.SML 04/05  15.krog  Na igrišču v Biljah, 27.11.2004, ob 13.30  - 1:1  (0:0) 
U15Z 04/05  13.krog  Na igrišču v Biljah, 07.11.2004, ob 11.00  - 2:0  (1:0) 
MPOKAL 04/05  3.krog  Koper - umetna trava, 24.05.2005, ob 16.30  - 3:2  (3:1) 
1.SML 04/05  2.krog  Koper-umetna trava, 14.08.2004, ob 11.30  - 2:3  (2:1) 
1.SKL 04/05  2.krog  Koper-umetna trava, 14.08.2004, ob 09.30  - 2:1  (0:0) 
U15Z 03/04  24.krog  Koper, 23.05.2004, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
1.SKL 03/04  20.krog  Koper, 24.04.2004, ob 14.00  - 2:4  (1:2) 
1.SML 03/04  20.krog  Koper, 24.04.2004, ob 16.00  - 3:3  (2:2) 
U15Z 03/04  11.krog  Na igrišču v Renčah, 19.10.2003, ob 11.00  - 6:1  (3:0) 
1.SML 03/04  7.krog  Bilje, 20.09.2003, ob 13.00  - 0:1  (0:0) 
1.SKL 03/04  7.krog  Bilje, 20.09.2003, ob 11.00  - 2:5  (1:1) 
1.SKL 02/03  21.krog  Koper, 19.04.2003, ob 14.00  - 0:2  (0:0) 
1.SML 02/03  21.krog  Koper, 19.04.2003, ob 16.00  - 4:1  (1:1) 
U15Z 02/03  21.krog  Bilje, 22.04.2003, ob 17.00  - 3:3  (2:1) 
U15Z 02/03  8.krog  Koper, 29.09.2002, ob 13.30  - 0:2  (0:2) 
1.SML 02/03  8.krog  Na igrišču v Renčah, 28.09.2002, ob 15.30  - 2:0  (1:0) 
1.SKL 02/03  8.krog  Na igrišču v Renčah, 28.09.2002, ob 13.30  - 2:1  (1:1) 
1.SKL 01/02  22.krog  Na igrišču v Vipavi, 20.04.2002, ob 14.00  - 1:0  (1:0) 
1.SML 01/02  22.krog  Na igrišču v Vipavi, 20.04.2002, ob 16.00  - 0:1  (0:0) 
1.SML 01/02  9.krog  Koper, 29.09.2001, ob 15.30  - 1:1  (0:0) 
1.SKL 01/02  9.krog  Koper, 29.09.2001, ob 13.30  - 2:3  (0:2) 
1.SKL 00/01  21.krog  Koper, 21.04.2001, ob 15.00  - 1:1  (0:0) 
1.SML 00/01  21.krog  Koper, 21.04.2001, ob 17.00  - 0:1  (0:0) 
1.SML 00/01  8.krog  Ajdovščina, NK Primorje, 24.09.2000, ob 16.30  - 0:4  (0:1) 
1.SKL 00/01  8.krog  Ajdovščina, NK Primorje, 24.09.2000, ob 14.30  - 0:1  (0:1) 
MPOKAL 00/01  2.krog  Koper, 16.05.2001, ob 16.30  - 1:0  (1:0) 

26. krog
Kalcer Radomlje  :  Brda
Krka  :  Gorica
Jadran Dekani  :  Nafta 1903
Fužinar Vzajemci  :  Brežice Terme Čatež
Rogaška  :  Beltinci Klima Tratnjek
Krško  :  Koroška Dravograd
Vitanest Bilje  :  Koper
Roltek Dob  :  Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 8 16
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Brežice Terme Čatež 7 4
15 Koroška Dravograd 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
15. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3
Adnan Ahmetović 3

DELI NA