25. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  11.04.2020 ob 16.30

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Kalcer Radomlje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Z
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Krka
P
Jadran Dekani 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 4 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Rogaška 0 : 2 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 2 : 0 Brežice Terme Čatež
N
Krško 3 : 3 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 7 2 1 4 8
Kalcer Radomlje 7 4 1 2 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 2 0 1 4
Kalcer Radomlje 3 1 0 2 4
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 4 0 1 3 4
Kalcer Radomlje 4 3 1 0 9



Vse medsebojne tekme

18/19  23.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 12.04.2019, ob 16.30  Kalcer Radomlje - Drava Dakinda Ptuj 3:1  (3:1) 
18/19  8.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 24.09.2018, ob 16.00  Drava Ptuj - Kalcer Radomlje 0:2  (0:0) 
17/18  20.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 24.03.2018, ob 15.00  Drava Ptuj - Kalcer Radomlje 2:1  (1:1) 
17/18  5.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 03.09.2017, ob 17.00  Kalcer Radomlje - Drava Ptuj 3:2  (2:0) 
15/16  27.krog  Radomlje, Športni park, 21.05.2016, ob 17.00  - 3:1  (2:1) 
15/16  17.krog  Radomlje, Športni park, 12.03.2016, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  8.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 27.09.2015, ob 16.00  - 2:1  (0:1) 

25. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Kalcer Radomlje
Koper  :  Roltek Dob
Koroška Dravograd  :  Vitanest Bilje
Beltinci Klima Tratnjek  :  Krško
Brežice Terme Čatež  :  Rogaška
Nafta 1903  :  Fužinar Vzajemci
Gorica  :  Jadran Dekani
Brda  :  Krka

LESTVICA
1 Krško 4 10
2 Kalcer Radomlje 4 10
3 Gorica 4 9
4 Koper 4 8
5 Vitanest Bilje 4 8
6 Nafta 1903 4 6
7 Krka 4 6
8 Koroška Dravograd 4 4
9 Jadran Dekani 4 4
10 Fužinar Vzajemci 4 4
11 Roltek Dob 4 3
12 Brda 4 3
13 Drava Dakinda Ptuj 4 3
14 Brežice Terme Čatež 4 3
15 Beltinci Klima Tratnjek 4 3
16 Rogaška 4 3

STRELCI
1. Etien Velikonja 7
Lovre Čirjak 7
3. Peter Kogelnik 3
Stjepan Oštrek 3
Sacha Varga 3
Žan Medved 3
Nejc Pečnik 3
Gal Primc 3
Luka Stepančič 3
10. Erwin Tiganj 2
Rok Bužinel 2
Kris Jogan 2
Denis Petrovič 2
Jaka Štromajer 2
Vedran Vinko 2
Niko Vajda 2
Ester Sokler 2
Adnan Ahmetović 2
Geancarlo Costa Slaviero 2
Dohyun Kim 2

DELI NA