23. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd |  29.03.2020 ob 16.00

Koroška Dravograd

  :  

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koroška Dravograd
P
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Koroška Dravograd
Z
Koroška Dravograd 5 : 1 Brežice Terme Čatež
P
Nafta 1903 4 : 1 Koroška Dravograd
P
Koroška Dravograd 1 : 3 Gorica
N
Brda 1 : 1 Koroška Dravograd
Drava Dakinda Ptuj
P
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Z
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Krka
P
Jadran Dekani 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 28 14 5 9 66
NK Drava Dakinda Ptuj 28 9 5 14 46
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 14 8 3 3 34
NK Drava Dakinda Ptuj 14 3 3 8 21
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 14 6 2 6 32
NK Drava Dakinda Ptuj 14 6 2 6 25



Vse medsebojne tekme

U15VZ1819  25.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 20.05.2019, ob 18.30  Drava Ptuj - Dravograd 1:3  (1:1) 
U15VZ1819  12.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 27.10.2018, ob 11.00  Dravograd - Drava Ptuj 4:1  (2:1) 
U15VZ1718  26.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 26.05.2018, ob 11.00  Drava Ptuj - Koroška Dravograd 1:2  (0:2) 
U15VZ1718  13.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 28.10.2017, ob 11.00  Koroška Dravograd - Drava Ptuj 3:1  (2:0) 
U15V 16/17  26.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 27.05.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Dravograd-Avto Grubelnik 4:2  (2:1) 
U15V 16/17  13.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 05.11.2016, ob 11.00  Dravograd-Avto Grubelnik - Drava Ptuj 0:0  (0:0) 
2.SML V 15/16  20.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 24.04.2016, ob 16.30  - 5:0  (2:0) 
2.SKL V 15/16  20.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 24.04.2016, ob 14.30  - 2:0  (0:0) 
U15V 15/16  14.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-um.trava, 14.11.2015, ob 11.00  - 1:2  (0:1) 
2.SML V 15/16  7.krog  Dravograd-športni center, umetna trava, 03.10.2015, ob 12.30  - 2:7  (1:4) 
2.SKL V 15/16  7.krog  Dravograd-športni center, umetna trava, 03.10.2015, ob 10.30  - 0:3  (0:2) 
U15V 15/16  1.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 09.09.2015, ob 17.00  - 2:1  (1:0) 
2.SML V 14/15  24.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 21.05.2015, ob 17.00  - 2:5  (1:3) 
U15V 14/15  24.krog  ŠC Dravograd, Umetna trava, 16.05.2015, ob 11.00  - 4:1  (1:0) 
2.SKL V 14/15  24.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 21.05.2015, ob 15.00  - 1:1  (0:0) 
3.SNLS 14/15  22.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 07.05.2015, ob 17.00  - 5:2  (0:0) 
U15V 14/15  11.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 11.10.2014, ob 13.30  - 0:0  (0:0) 
2.SML V 14/15  11.krog  Dravograd, ŠC Dravograd - umetna trava, 02.11.2014, ob 14.00  - 4:2  (2:1) 
2.SKL V 14/15  11.krog  Dravograd, ŠC Dravograd- umetna trava, 02.11.2014, ob 12.00  - 1:1  (0:1) 
3.SNLS 14/15  9.krog  Dravograd, Športni center, 18.10.2014, ob 15.30  - 1:1  (1:0) 
U15V 13/14  22.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 12.04.2014, ob 14.30  - 2:0  (1:0) 
U15V 13/14  7.krog  Dravograd, ŠC Dravograd- naravna trava, 06.09.2013, ob 17.00  - 6:1  (5:0) 
U15V 12/13  27.krog  Ptuj, Umetna trava, 25.05.2013, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
2.SML V 12/13  16.krog  Dravograd, Pomožno igrišče-umetna trava, 07.04.2013, ob 16.30  - 4:0  (1:0) 
2.SKL V 12/13  16.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 07.04.2013, ob 14.30  - 3:1  (0:0) 
U15V 12/13  12.krog  športni center Dravograd, umetna trava, 13.10.2012, ob 11.00  - 0:1  (0:1) 
2.SKL V 12/13  3.krog  Ptuj, Mestni stadion umetna trava, 02.09.2012, ob 15.00  - 0:7  (0:3) 
2.SML V 12/13  3.krog  Ptuj, Mestni stadion, 02.09.2012, ob 17.00  - 0:8  (0:3) 

23. krog
Koper  :  Kalcer Radomlje
Koroška Dravograd  :  Drava Dakinda Ptuj
Beltinci Klima Tratnjek  :  Roltek Dob
Brežice Terme Čatež  :  Vitanest Bilje
Nafta 1903  :  Krško
Gorica  :  Rogaška
Brda  :  Fužinar Vzajemci
Krka  :  Jadran Dekani

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 5 13
2 Koper 5 11
3 Krško 4 10
4 Gorica 5 10
5 Nafta 1903 5 9
6 Vitanest Bilje 4 8
7 Jadran Dekani 5 7
8 Krka 4 6
9 Beltinci Klima Tratnjek 5 6
10 Roltek Dob 5 4
11 Koroška Dravograd 5 4
12 Fužinar Vzajemci 5 4
13 Brda 4 3
14 Drava Dakinda Ptuj 5 3
15 Brežice Terme Čatež 5 3
16 Rogaška 5 3

STRELCI
1. Etien Velikonja 7
Lovre Čirjak 7
3. Stjepan Oštrek 4
Sacha Varga 4
Erwin Tiganj 4
Luka Stepančič 4
7. Nejc Pečnik 3
Gal Primc 3
Žan Medved 3
Adnan Ahmetović 3
Peter Kogelnik 3
12. Bede Amarachi Osuji 2
Jaka Štromajer 2
Filip Jauk 2
Ester Sokler 2
Geancarlo Costa Slaviero 2
Evans Adomako 2
Dohyun Kim 2
Luka Duvnjak 2
Marko Puškarić 2

DELI NA