21. krog |  Dekani, Športni park Dekani |  15.03.2020 ob 15.00

Jadran Dekani

  :  

Fužinar Vzajemci

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Jadran Dekani
Z
Jadran Dekani 3 : 1 Rogaška
P
Krško 3 : 0 Jadran Dekani
P
Jadran Dekani 1 : 2 Vitanest Bilje
N
Roltek Dob 3 : 3 Jadran Dekani
Z
Jadran Dekani 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Fužinar Vzajemci
P
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Kalcer Radomlje
P
Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci
P
Fužinar Vzajemci 2 : 4 Krško
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Roltek Dob


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 4 0 2 2 7
KNK Fužinar, socialno podjetje 4 2 2 0 14
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 2 0 1 1 6
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 1 0 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 2 0 1 1 1
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 1 0 7



Vse medsebojne tekme

18/19  27.krog  Dekani, Športni park Dekani, 11.05.2019, ob 17.00  Jadran Dekani - Fužinar Vzajemci 4:5  (4:1) 
18/19  12.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 20.10.2018, ob 15.00  Fužinar - Jadran Dekani 1:1  (0:1) 
17/18  26.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 28.04.2018, ob 17.00  Fužinar Ravne Systems - Jadran Dekani 6:0  (2:0) 
17/18  11.krog  Dekani, Športni park Dekani, 15.10.2017, ob 15.30  Jadran Dekani - Fužinar Ravne Systems 2:2  (0:1) 

21. krog
Koroška Dravograd  :  Kalcer Radomlje
Beltinci Klima Tratnjek  :  Koper
Brežice Terme Čatež  :  Drava Dakinda Ptuj
Nafta 1903  :  Roltek Dob
Gorica  :  Vitanest Bilje
Brda  :  Krško
Krka  :  Rogaška
Jadran Dekani  :  Fužinar Vzajemci

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 5 13
2 Koper 5 11
3 Krško 4 10
4 Gorica 5 10
5 Nafta 1903 5 9
6 Vitanest Bilje 4 8
7 Jadran Dekani 5 7
8 Krka 4 6
9 Beltinci Klima Tratnjek 5 6
10 Roltek Dob 5 4
11 Koroška Dravograd 5 4
12 Fužinar Vzajemci 5 4
13 Brda 4 3
14 Drava Dakinda Ptuj 5 3
15 Brežice Terme Čatež 5 3
16 Rogaška 5 3

STRELCI
1. Etien Velikonja 7
Lovre Čirjak 7
3. Stjepan Oštrek 4
Sacha Varga 4
Erwin Tiganj 4
Luka Stepančič 4
7. Nejc Pečnik 3
Gal Primc 3
Žan Medved 3
Adnan Ahmetović 3
Peter Kogelnik 3
12. Bede Amarachi Osuji 2
Jaka Štromajer 2
Filip Jauk 2
Ester Sokler 2
Geancarlo Costa Slaviero 2
Evans Adomako 2
Dohyun Kim 2
Luka Duvnjak 2
Marko Puškarić 2

DELI NA