20. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  08.03.2020 ob 15.00

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Nafta 1903

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
P
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Z
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Krka
P
Jadran Dekani 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Nafta 1903
Z
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Koper 2 : 1 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 4 : 1 Koroška Dravograd
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 3 : 1 Brežice Terme Čatež


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 5 2 1 2 8
ND Lendava 1903 5 2 1 2 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 2 2 0 0 5
ND Lendava 1903 2 0 0 2 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 0 1 2 3
ND Lendava 1903 3 2 1 0 7



Vse medsebojne tekme

19/20  5.krog  Lendava, Športni park Lendava, 24.08.2019, ob 17.00  Nafta 1903 - Drava Dakinda Ptuj 2:1  (2:1) 
18/19  20.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 23.03.2019, ob 14.00  Drava Ptuj - Nafta 1903 2:0  (2:0) 
18/19  5.krog  Lendava, Športni park Lendava, 01.09.2018, ob 20.30  Nafta 1903 - Drava Ptuj 1:1  (1:1) 
17/18  26.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 29.04.2018, ob 13.15  Drava Ptuj - Nafta 1903 3:1  (0:0) 
17/18  11.krog  Lendava, Športni park Lendava, 13.10.2017, ob 20.00  Nafta 1903 - Drava Ptuj 4:1  (1:0) 

20. krog
Kalcer Radomlje  :  Fužinar Vzajemci
Rogaška  :  Jadran Dekani
Krško  :  Krka
Vitanest Bilje  :  Brda
Roltek Dob  :  Gorica
Drava Dakinda Ptuj  :  Nafta 1903
Koper  :  Brežice Terme Čatež
Koroška Dravograd  :  Beltinci Klima Tratnjek

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 5 13
2 Koper 5 11
3 Krško 4 10
4 Gorica 5 10
5 Nafta 1903 5 9
6 Vitanest Bilje 4 8
7 Jadran Dekani 5 7
8 Krka 4 6
9 Beltinci Klima Tratnjek 5 6
10 Roltek Dob 5 4
11 Koroška Dravograd 5 4
12 Fužinar Vzajemci 5 4
13 Brda 4 3
14 Drava Dakinda Ptuj 5 3
15 Brežice Terme Čatež 5 3
16 Rogaška 5 3

STRELCI
1. Etien Velikonja 7
Lovre Čirjak 7
3. Stjepan Oštrek 4
Sacha Varga 4
Erwin Tiganj 4
Luka Stepančič 4
7. Nejc Pečnik 3
Gal Primc 3
Žan Medved 3
Adnan Ahmetović 3
Peter Kogelnik 3
12. Bede Amarachi Osuji 2
Jaka Štromajer 2
Filip Jauk 2
Ester Sokler 2
Geancarlo Costa Slaviero 2
Evans Adomako 2
Dohyun Kim 2
Luka Duvnjak 2
Marko Puškarić 2

DELI NA