20. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  08.03.2020 ob 15.00

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Nafta 1903

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 3 : 2 Koroška Dravograd
Z
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 5 : 1 Brežice Terme Čatež
P
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Nafta 1903
P
Krško 3 : 0 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 1 : 0 Vitanest Bilje
Z
Roltek Dob 1 : 7 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Koper 2 : 1 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 5 2 1 2 8
ND Lendava 1903 5 2 1 2 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 2 2 0 0 5
ND Lendava 1903 2 0 0 2 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 3 0 1 2 3
ND Lendava 1903 3 2 1 0 7



Vse medsebojne tekme

19/20  5.krog  Lendava, Športni park Lendava, 24.08.2019, ob 17.00  Nafta 1903 - Drava Dakinda Ptuj 2:1  (2:1) 
18/19  20.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 23.03.2019, ob 14.00  Drava Ptuj - Nafta 1903 2:0  (2:0) 
18/19  5.krog  Lendava, Športni park Lendava, 01.09.2018, ob 20.30  Nafta 1903 - Drava Ptuj 1:1  (1:1) 
17/18  26.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 29.04.2018, ob 13.15  Drava Ptuj - Nafta 1903 3:1  (0:0) 
17/18  11.krog  Lendava, Športni park Lendava, 13.10.2017, ob 20.00  Nafta 1903 - Drava Ptuj 4:1  (1:0) 

20. krog
Kalcer Radomlje  :  Fužinar Vzajemci
Rogaška  :  Jadran Dekani
Krško  :  Krka
Vitanest Bilje  :  Brda
Roltek Dob  :  Gorica
Drava Dakinda Ptuj  :  Nafta 1903
Koper  :  Brežice Terme Čatež
Koroška Dravograd  :  Beltinci Klima Tratnjek

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 8 16
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Brežice Terme Čatež 7 4
15 Koroška Dravograd 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
15. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3
Adnan Ahmetović 3

DELI NA