18. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  17.11.2019 ob 13.30

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Brda

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Z
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Krka
P
Jadran Dekani 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Brda
N
Roltek Dob 1 : 1 Brda
P
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj
N
Koper 1 : 1 Brda
N
Brda 1 : 1 Koroška Dravograd


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 8 6 0 2 21
Brda 8 2 0 6 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 4 2 0 2 11
Brda 4 2 0 2 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 4 4 0 0 10
Brda 4 0 0 4 4



Vse medsebojne tekme

19/20  3.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 11.08.2019, ob 17.30  Brda - Drava Dakinda Ptuj 2:3  (2:1) 
18/19  25.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 28.04.2019, ob 17.00  Brda - Drava Dakinda Ptuj 1:3  (0:1) 
18/19  10.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 06.10.2018, ob 15.30  Drava Ptuj - Brda 1:2  (1:0) 
17/18  17.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 26.11.2017, ob 14.00  Brda - Drava Ptuj 0:1  (0:1) 
17/18  2.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 12.08.2017, ob 17.30  Drava Ptuj - Brda 5:2  (1:0) 
16/17  26.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 20.05.2017, ob 17.00  Drava Ptuj - Brda 1:6  (1:4) 
16/17  11.krog  VIPOLŽE, VIPOLŽE, 15.10.2016, ob 15.00  Brda - Drava Ptuj 1:3  (0:1) 
16/17  2.krog  Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 13.08.2016, ob 17.30  Drava Ptuj - Brda 4:2  (1:1) 

18. krog
Kalcer Radomlje  :  Rogaška
Krško  :  Fužinar Vzajemci
Vitanest Bilje  :  Jadran Dekani
Roltek Dob  :  Krka
Drava Dakinda Ptuj  :  Brda
Koper  :  Gorica
Koroška Dravograd  :  Nafta 1903
Beltinci Klima Tratnjek  :  Brežice Terme Čatež

LESTVICA
1 Krško 4 10
2 Kalcer Radomlje 4 10
3 Gorica 4 9
4 Koper 4 8
5 Vitanest Bilje 4 8
6 Nafta 1903 4 6
7 Krka 4 6
8 Koroška Dravograd 4 4
9 Jadran Dekani 4 4
10 Fužinar Vzajemci 4 4
11 Roltek Dob 4 3
12 Brda 4 3
13 Drava Dakinda Ptuj 4 3
14 Brežice Terme Čatež 4 3
15 Beltinci Klima Tratnjek 4 3
16 Rogaška 4 3

STRELCI
1. Etien Velikonja 7
Lovre Čirjak 7
3. Peter Kogelnik 3
Stjepan Oštrek 3
Sacha Varga 3
Žan Medved 3
Nejc Pečnik 3
Gal Primc 3
Luka Stepančič 3
10. Erwin Tiganj 2
Rok Bužinel 2
Kris Jogan 2
Denis Petrovič 2
Jaka Štromajer 2
Vedran Vinko 2
Niko Vajda 2
Ester Sokler 2
Adnan Ahmetović 2
Geancarlo Costa Slaviero 2
Dohyun Kim 2

DELI NA