15. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  27.10.2019 ob 14.00

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Fužinar Vzajemci

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Z
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Krka
P
Jadran Dekani 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Fužinar Vzajemci
P
Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci
P
Fužinar Vzajemci 2 : 4 Krško
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Roltek Dob


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 4 1 2 1 6
KNK Fužinar, socialno podjetje 4 1 2 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 2 0 2 0 2
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 0 2 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 2 1 0 1 4
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 0 1 4



Vse medsebojne tekme

18/19  30.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 26.05.2019, ob 17.00  Fužinar Vzajemci - Drava Dakinda Ptuj 2:0  (1:0) 
18/19  15.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 10.11.2018, ob 14.00  Drava Ptuj - Fužinar 0:0  (0:0) 
17/18  18.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 14.03.2018, ob 15.00  Drava Ptuj - Fužinar Ravne Systems 2:2  (0:1) 
17/18  3.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 19.08.2017, ob 17.00  Fužinar Ravne Systems - Drava Ptuj 2:4  (0:1) 

15. krog
Nafta 1903  :  Kalcer Radomlje
Brežice Terme Čatež  :  Gorica
Beltinci Klima Tratnjek  :  Brda
Koroška Dravograd  :  Krka
Koper  :  Jadran Dekani
Drava Dakinda Ptuj  :  Fužinar Vzajemci
Roltek Dob  :  Rogaška
Vitanest Bilje  :  Krško

LESTVICA
1 Krško 4 10
2 Kalcer Radomlje 4 10
3 Gorica 4 9
4 Koper 4 8
5 Vitanest Bilje 4 8
6 Nafta 1903 4 6
7 Krka 4 6
8 Koroška Dravograd 4 4
9 Jadran Dekani 4 4
10 Fužinar Vzajemci 4 4
11 Roltek Dob 4 3
12 Brda 4 3
13 Drava Dakinda Ptuj 4 3
14 Brežice Terme Čatež 4 3
15 Beltinci Klima Tratnjek 4 3
16 Rogaška 4 3

STRELCI
1. Etien Velikonja 7
Lovre Čirjak 7
3. Peter Kogelnik 3
Stjepan Oštrek 3
Sacha Varga 3
Žan Medved 3
Nejc Pečnik 3
Gal Primc 3
Luka Stepančič 3
10. Erwin Tiganj 2
Rok Bužinel 2
Kris Jogan 2
Denis Petrovič 2
Jaka Štromajer 2
Vedran Vinko 2
Niko Vajda 2
Ester Sokler 2
Adnan Ahmetović 2
Geancarlo Costa Slaviero 2
Dohyun Kim 2

DELI NA