14. krog |  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina |  20.10.2019 ob 15.00

Rogaška

  :  

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rogaška
P
Jadran Dekani 3 : 1 Rogaška
Z
Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci
P
Rogaška 0 : 2 Kalcer Radomlje
P
Krško 6 : 0 Rogaška
P
Rogaška 0 : 1 Vitanest Bilje
Drava Dakinda Ptuj
P
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Z
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Krka
P
Jadran Dekani 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 4 1 0 3 6
NK Drava Dakinda Ptuj 4 3 0 1 14
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 2 0 0 2 3
NK Drava Dakinda Ptuj 2 2 0 0 11
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Rogaška 2 1 0 1 3
NK Drava Dakinda Ptuj 2 1 0 1 3



Vse medsebojne tekme

18/19  18.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 09.03.2019, ob 15.00  Drava Ptuj - Rogaška 0:3  (0:2) 
18/19  3.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 19.08.2018, ob 17.00  Rogaška - Drava Ptuj 1:7  (0:4) 
17/18  24.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 21.04.2018, ob 15.00  Drava Ptuj - Rogaška 3:0  (1:0) 
17/18  9.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 30.09.2017, ob 15.30  Rogaška - Drava Ptuj 2:4  (1:2) 

14. krog
Kalcer Radomlje  :  Vitanest Bilje
Krško  :  Roltek Dob
Rogaška  :  Drava Dakinda Ptuj
Fužinar Vzajemci  :  Koper
Jadran Dekani  :  Koroška Dravograd
Krka  :  Beltinci Klima Tratnjek
Brda  :  Brežice Terme Čatež
Gorica  :  Nafta 1903

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 5 13
2 Koper 5 11
3 Krško 4 10
4 Gorica 5 10
5 Nafta 1903 5 9
6 Vitanest Bilje 4 8
7 Jadran Dekani 5 7
8 Krka 4 6
9 Beltinci Klima Tratnjek 5 6
10 Roltek Dob 5 4
11 Koroška Dravograd 5 4
12 Fužinar Vzajemci 5 4
13 Brda 4 3
14 Drava Dakinda Ptuj 5 3
15 Brežice Terme Čatež 5 3
16 Rogaška 5 3

STRELCI
1. Etien Velikonja 7
Lovre Čirjak 7
3. Stjepan Oštrek 4
Sacha Varga 4
Erwin Tiganj 4
Luka Stepančič 4
7. Nejc Pečnik 3
Gal Primc 3
Žan Medved 3
Adnan Ahmetović 3
Peter Kogelnik 3
12. Bede Amarachi Osuji 2
Jaka Štromajer 2
Filip Jauk 2
Ester Sokler 2
Geancarlo Costa Slaviero 2
Evans Adomako 2
Dohyun Kim 2
Luka Duvnjak 2
Marko Puškarić 2

DELI NA