13. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  13.10.2019 ob 15.30

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Krško

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 3 : 2 Koroška Dravograd
Z
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 5 : 1 Brežice Terme Čatež
P
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Krško
Z
Krško 3 : 0 Nafta 1903
Z
Gorica 2 : 3 Krško
P
Krško 0 : 1 Brda
P
Krka 3 : 1 Krško
Z
Krško 3 : 0 Jadran Dekani


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 26 4 5 17 30
Krško 26 17 5 4 76
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 13 1 3 9 10
Krško 13 9 3 1 43
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 13 3 2 8 20
Krško 13 8 2 3 33



Vse medsebojne tekme

U15VZ1819  26.krog  Krško, Stadion Matija Gubec Krško, 25.05.2019, ob 11.00  Krško - Drava Ptuj 1:2  (1:0) 
1SML1819  17.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 09.03.2019, ob 15.00  Krško - Drava Dakinda Ptuj 0:4  (0:3) 
1SKL1819  17.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 09.03.2019, ob 13.00  Krško - Drava Dakinda Ptuj 2:5  (0:1) 
U15VZ1819  13.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 03.11.2018, ob 11.00  Drava Ptuj - Krško 1:2  (0:0) 
1SKL1819  4.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 01.09.2018, ob 15.00  Drava Ptuj - Krško 0:2  (0:1) 
1SML1819  4.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 01.09.2018, ob 17.00  Drava Ptuj - Krško 0:0  (0:0) 
U15VZ1718  16.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 18.11.2017, ob 10.00  Krško - Drava Ptuj 9:0  (4:0) 
U15VZ1718  3.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 26.08.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Krško 0:8  (0:1) 
U15V 16/17  21.krog  Krško, Športni park Matija Gubec - umetna trava, 19.04.2017, ob 18.00  Krško - Drava Ptuj 2:2  (1:1) 
U15V 16/17  8.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 25.09.2016, ob 16.00  Drava Ptuj - Krško 1:3  (0:2) 
U15V 15/16  18.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-um.trava, 19.03.2016, ob 11.00  - 1:3  (1:1) 
U15V 15/16  5.krog  Krško, Matija Gubec - umetna trava, 05.09.2015, ob 11.00  - 2:2  (1:1) 
U15V 14/15  20.krog  Krško, Matije Gubca - umetna trava, 18.04.2015, ob 17.00  - 5:3  (4:0) 
U15V 14/15  7.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 24.09.2014, ob 16.30  - 0:2  (0:0) 
U15V 13/14  20.krog  Krško, Matija Gubca - naravna trava, 29.03.2014, ob 15.30  - 1:0  (1:0) 
2.SML V 13/14  17.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 13.04.2014, ob 16.30  - 1:5  (0:2) 
2.SKL V 13/14  17.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 13.04.2014, ob 14.30  - 1:1  (0:1) 
U15V 13/14  5.krog  Ptuj, Mestni štadion Ptuj, 28.08.2013, ob 17.30  - 1:6  (0:4) 
2.SKL V 13/14  4.krog  Krško, Matija Gubec - umetna trava, 08.09.2013, ob 15.00  - 2:1  (0:1) 
2.SML V 13/14  4.krog  Krško, Krško, umetna trava, 08.09.2013, ob 17.00  - 2:0  (0:0) 
U15V 12/13  18.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj UT, 16.03.2013, ob 10.00  - 2:1  (2:0) 
2.SML V 12/13  14.krog  Krško, Matije Gubca, 24.04.2013, ob 17.00  - 4:1  (3:0) 
2.SKL V 12/13  14.krog  Krško, Matije Gubca - umetna trava, 24.04.2013, ob 15.00  - 1:0  (1:0) 
U15V 12/13  3.krog  Krško, Umetna trava Krško, 18.08.2012, ob 18.00  - 2:0  (1:0) 
2.SML V 12/13  1.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 26.08.2012, ob 17.30  - 0:8  (0:3) 
2.SKL V 12/13  1.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 26.08.2012, ob 15.30  - 2:2  (0:1) 

13. krog
Gorica  :  Kalcer Radomlje
Nafta 1903  :  Brda
Brežice Terme Čatež  :  Krka
Beltinci Klima Tratnjek  :  Jadran Dekani
Koroška Dravograd  :  Fužinar Vzajemci
Koper  :  Rogaška
Drava Dakinda Ptuj  :  Krško
Roltek Dob  :  Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 8 16
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Brežice Terme Čatež 7 4
15 Koroška Dravograd 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
15. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3
Adnan Ahmetović 3

DELI NA