13. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd |  13.10.2019 ob 15.30

Koroška Dravograd

  :  

Fužinar Vzajemci

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koroška Dravograd
P
Drava Dakinda Ptuj 3 : 2 Koroška Dravograd
P
Koroška Dravograd 0 : 2 Koper
P
Kalcer Radomlje 6 : 1 Koroška Dravograd
P
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Koroška Dravograd
Z
Koroška Dravograd 5 : 1 Brežice Terme Čatež
Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Brda
Z
Krka 1 : 2 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 4 : 1 Jadran Dekani
P
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Kalcer Radomlje
P
Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 10 5 3 2 45
KNK Fužinar, socialno podjetje 10 2 3 5 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 5 2 2 1 25
KNK Fužinar, socialno podjetje 5 1 2 2 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Dravograd-Avto Grubelnik 5 3 1 1 20
KNK Fužinar, socialno podjetje 5 1 1 3 4



Vse medsebojne tekme

3.SNLS 16/17  26.krog  Dravograd, Športni center-glavno igrišče, 28.05.2017, ob 17.30  NK Dravograd - NK Fužinar Ravne Systems 0:1  (0:1) 
3.SNLS 16/17  13.krog  Ravne na Koroškem, Mestni stadion, 12.11.2016, ob 14.00  NK Fužinar Ravne Systems - NK Dravograd 2:2  (0:0) 
3.SNLS 15/16  23.krog  Dravograd-športni center, naravna trava, 07.05.2016, ob 16.00  - 1:1  (1:1) 
3.SNLS 15/16  10.krog  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne, 24.10.2015, ob 15.30  - 1:2  (1:1) 
3.SNLS 14/15  24.krog  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne, 27.05.2015, ob 17.30  - 1:0  (0:0) 
3.SNLS 14/15  11.krog  Dravograd, Športni center, 31.10.2014, ob 14.00  - 1:1  (1:1) 
2.SML V 05/06  20.krog  Dravograd, Dravograd, 29.04.2006, ob 17.00  - 10:0  (5:0) 
2.SKL V 05/06  20.krog  Dravograd, Dravograd, 29.04.2006, ob 15.00  - 13:0  (6:0) 
2.SKL V 05/06  7.krog  Ravne na Koroškem, Ravne na Koroškem, 24.09.2005, ob 14.00  - 0:12  (0:1) 
2.SML V 05/06  7.krog  Ravne na Koroškem, Ravne na Koroškem, 24.09.2005, ob 16.00  - 0:4  (0:1) 

13. krog
Gorica  :  Kalcer Radomlje
Nafta 1903  :  Brda
Brežice Terme Čatež  :  Krka
Beltinci Klima Tratnjek  :  Jadran Dekani
Koroška Dravograd  :  Fužinar Vzajemci
Koper  :  Rogaška
Drava Dakinda Ptuj  :  Krško
Roltek Dob  :  Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 8 16
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Brežice Terme Čatež 7 4
15 Koroška Dravograd 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
15. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3
Adnan Ahmetović 3

DELI NA