11. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  29.09.2019 ob 15.30

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Roltek Dob

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 3 : 2 Koroška Dravograd
Z
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 5 : 1 Brežice Terme Čatež
P
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Roltek Dob
Z
Roltek Dob 4 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
P
Roltek Dob 1 : 7 Nafta 1903
N
Gorica 3 : 3 Roltek Dob
N
Roltek Dob 1 : 1 Brda
N
Krka 2 : 2 Roltek Dob


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 10 5 0 5 15
Roltek Dob 10 5 0 5 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 6 3 0 3 9
Roltek Dob 6 3 0 3 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 4 2 0 2 6
Roltek Dob 4 2 0 2 7



Vse medsebojne tekme

18/19  19.krog  Dob, Športni park Dob, 16.03.2019, ob 15.00  Roltek Dob - Drava Dakinda Ptuj 0:1  (0:0) 
18/19  4.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 25.08.2018, ob 17.00  Drava Ptuj - Roltek Dob 1:2  (0:0) 
17/18  21.krog  Dob, Športni park Dob, 31.03.2018, ob 16.00  Roltek Dob - Drava Ptuj 1:2  (0:1) 
17/18  6.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 09.09.2017, ob 16.00  Drava Ptuj - Roltek Dob 1:0  (0:0) 
16/17  22.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 22.04.2017, ob 17.00  Drava Ptuj - Roltek Dob 1:2  (0:0) 
16/17  18.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 26.03.2017, ob 15.00  Drava Ptuj - Roltek Dob 1:2  (1:1) 
16/17  9.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob - glavno igrišče, 01.10.2016, ob 15.30  Roltek Dob - Drava Ptuj 4:2  (2:1) 
15/16  23.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 23.04.2016, ob 17.00  - 3:2  (1:0) 
15/16  16.krog  Ptuj, Mestni štadion Ptuj, 21.11.2015, ob 14.00  - 2:1  (1:0) 
15/16  7.krog  Dob pri Domžalah, Športni park Dob, 19.09.2015, ob 16.00  - 2:1  (1:1) 

11. krog
Nafta 1903  :  Jadran Dekani
Brežice Terme Čatež  :  Fužinar Vzajemci
Beltinci Klima Tratnjek  :  Rogaška
Koroška Dravograd  :  Krško
Koper  :  Vitanest Bilje
Drava Dakinda Ptuj  :  Roltek Dob
Brda  :  Kalcer Radomlje
Gorica  :  Krka

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 8 16
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Brežice Terme Čatež 7 4
15 Koroška Dravograd 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
15. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3
Adnan Ahmetović 3

DELI NA