10. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  25.09.2019 ob 16.00

Fužinar Vzajemci

  :  

Nafta 1903

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar Vzajemci
P
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Kalcer Radomlje
P
Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci
P
Fužinar Vzajemci 2 : 4 Krško
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Roltek Dob
Nafta 1903
Z
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Koper 2 : 1 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 4 : 1 Koroška Dravograd
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 3 : 1 Brežice Terme Čatež


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 4 1 1 2 4
ND Lendava 1903 4 2 1 1 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 0 1 1 0
ND Lendava 1903 2 1 1 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 0 1 4
ND Lendava 1903 2 1 0 1 2



Vse medsebojne tekme

18/19  23.krog  Lendava, Športni park Lendava, 13.04.2019, ob 16.30  Nafta 1903 - Fužinar Vzajemci 0:3  (0:1) 
18/19  8.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 21.09.2018, ob 16.00  Fužinar - Nafta 1903 0:0  (0:0) 
17/18  22.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 07.04.2018, ob 16.30  Fužinar Ravne Systems - Nafta 1903 0:2  (0:1) 
17/18  7.krog  Lendava, Športni park Lendava, 16.09.2017, ob 16.00  Nafta 1903 - Fužinar Ravne Systems 2:1  (1:0) 

10. krog
Kalcer Radomlje  :  Drava Dakinda Ptuj
Roltek Dob  :  Koper
Vitanest Bilje  :  Koroška Dravograd
Krško  :  Beltinci Klima Tratnjek
Rogaška  :  Brežice Terme Čatež
Fužinar Vzajemci  :  Nafta 1903
Jadran Dekani  :  Gorica
Krka  :  Brda

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 5 13
2 Koper 5 11
3 Krško 4 10
4 Gorica 5 10
5 Nafta 1903 5 9
6 Vitanest Bilje 4 8
7 Jadran Dekani 5 7
8 Krka 4 6
9 Beltinci Klima Tratnjek 5 6
10 Roltek Dob 5 4
11 Koroška Dravograd 5 4
12 Fužinar Vzajemci 5 4
13 Brda 4 3
14 Drava Dakinda Ptuj 5 3
15 Brežice Terme Čatež 5 3
16 Rogaška 5 3

STRELCI
1. Etien Velikonja 7
Lovre Čirjak 7
3. Stjepan Oštrek 4
Sacha Varga 4
Erwin Tiganj 4
Luka Stepančič 4
7. Nejc Pečnik 3
Gal Primc 3
Žan Medved 3
Adnan Ahmetović 3
Peter Kogelnik 3
12. Bede Amarachi Osuji 2
Jaka Štromajer 2
Filip Jauk 2
Ester Sokler 2
Geancarlo Costa Slaviero 2
Evans Adomako 2
Dohyun Kim 2
Luka Duvnjak 2
Marko Puškarić 2

DELI NA