10. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje |  25.09.2019 ob 16.00

Kalcer Radomlje

  :  

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kalcer Radomlje
Z
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 4 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Rogaška 0 : 2 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 2 : 0 Brežice Terme Čatež
N
Krško 3 : 3 Kalcer Radomlje
Drava Dakinda Ptuj
P
Nafta 1903 2 : 1 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Z
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Krka
P
Jadran Dekani 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 7 4 1 2 13
NK Drava Dakinda Ptuj 7 2 1 4 8
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 4 3 1 0 9
NK Drava Dakinda Ptuj 4 0 1 3 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 3 1 0 2 4
NK Drava Dakinda Ptuj 3 2 0 1 4



Vse medsebojne tekme

18/19  23.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 12.04.2019, ob 16.30  Kalcer Radomlje - Drava Dakinda Ptuj 3:1  (3:1) 
18/19  8.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 24.09.2018, ob 16.00  Drava Ptuj - Kalcer Radomlje 0:2  (0:0) 
17/18  20.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 24.03.2018, ob 15.00  Drava Ptuj - Kalcer Radomlje 2:1  (1:1) 
17/18  5.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 03.09.2017, ob 17.00  Kalcer Radomlje - Drava Ptuj 3:2  (2:0) 
15/16  27.krog  Radomlje, Športni park, 21.05.2016, ob 17.00  - 3:1  (2:1) 
15/16  17.krog  Radomlje, Športni park, 12.03.2016, ob 15.00  - 0:0  (0:0) 
15/16  8.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 27.09.2015, ob 16.00  - 2:1  (0:1) 

10. krog
Kalcer Radomlje  :  Drava Dakinda Ptuj
Roltek Dob  :  Koper
Vitanest Bilje  :  Koroška Dravograd
Krško  :  Beltinci Klima Tratnjek
Rogaška  :  Brežice Terme Čatež
Fužinar Vzajemci  :  Nafta 1903
Jadran Dekani  :  Gorica
Krka  :  Brda

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 5 13
2 Koper 5 11
3 Krško 4 10
4 Gorica 5 10
5 Nafta 1903 5 9
6 Vitanest Bilje 4 8
7 Jadran Dekani 5 7
8 Krka 4 6
9 Beltinci Klima Tratnjek 5 6
10 Roltek Dob 5 4
11 Koroška Dravograd 5 4
12 Fužinar Vzajemci 5 4
13 Brda 4 3
14 Drava Dakinda Ptuj 5 3
15 Brežice Terme Čatež 5 3
16 Rogaška 5 3

STRELCI
1. Etien Velikonja 7
Lovre Čirjak 7
3. Stjepan Oštrek 4
Sacha Varga 4
Erwin Tiganj 4
Luka Stepančič 4
7. Nejc Pečnik 3
Gal Primc 3
Žan Medved 3
Adnan Ahmetović 3
Peter Kogelnik 3
12. Bede Amarachi Osuji 2
Jaka Štromajer 2
Filip Jauk 2
Ester Sokler 2
Geancarlo Costa Slaviero 2
Evans Adomako 2
Dohyun Kim 2
Luka Duvnjak 2
Marko Puškarić 2

DELI NA