8. krog |  Dekani, Športni park Dekani |  14.09.2019 ob 16.00  | Prenos: Stream nzs.si

Jadran Dekani

1 : 2

Krka

Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik), Horvat Denis (1. pomoč), Cotič Urban (2. pomoč)
Delegat: Komel Otmar
Št. gledalcev: 200
Jadran Dekani
1 Kristijan Sekulić V
2 Luka Stepančič K
4 David Vidaković
6 Lucas Vranješ
10 Antonio Lukanović
11 Matjaž Babič
13 Dragan Živanović
19 Drilon Kryeziu
22 Kristjan Sredojević
23 Žiga Ovsenek
24 Stefano Borghi


Rezervni igralci
12 Ermin Hasić V
5 Žiga Perhavec
8 Adem Zyba
14 Adis Mujkić
16 Adam Jakupovič
18 Stefan Kričković
21 Mateo Verunica

Krka
31 Ožbej Kisovec V
5 Marko Bedek
7 Jakob Judež
8 Marko Dušak K
11 David Škrbec
18 Gal Schweiger
19 Sandro Kižlin
20 Marko Huč
24 Darko Hrka
44 Luka Vešner Tičić
55 Matej Potokar


Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
9 Žiga Kastrevec
10 Luka Pavič
21 Žak Vranešič
23 Luka Kambič
25 Ivan Mikrut
28 Dohyun Kim

Trener
Erik Kržišnik

Trener

Sodnik
Dejan Vivod

Zadetki
Matej Potokar 0 : 1 28'
Antonio Lukanović 1 : 1 55'
Matej Potokar 1 : 2 66'

Dogodki
Darko Hrka 26'
Sandro Kižlin 37'
Menjava Zyba /  Stepančič 46'
Menjava Jakupovič /  Sredojević 46'
Menjava Mujkić /  Borghi 46'
Menjava Kambič /  Huč 62'
Dragan Živanović 64'
Menjava Kim /  Hrka 66'
Adem Zyba 68'
David Vidaković 78'
Menjava Kastrevec /  Vešner Tičić 85'

8. krog
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Brda
Jadran Dekani 1 : 2 Krka
Rogaška 1 : 4 Gorica
Drava Dakinda Ptuj 3 : 2 Koroška Dravograd
Roltek Dob 4 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Vitanest Bilje 0 : 0 Brežice Terme Čatež
Krško 3 : 0 Nafta 1903
Kalcer Radomlje 0 : 2 Koper

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA