8. krog |  Dekani, Športni park Dekani |  14.09.2019 ob 16.00  | Prenos: Stream nzs.si

Jadran Dekani

1 : 2

Krka

Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik), Horvat Denis (1. pomoč), Cotič Urban (2. pomoč)
Delegat: Komel Otmar
Št. gledalcev: 200
Jadran Dekani
1 Kristijan Sekulić V
2 Luka Stepančič K
4 David Vidaković
6 Lucas Vranješ
10 Antonio Lukanović
11 Matjaž Babič
13 Dragan Živanović
19 Drilon Kryeziu
22 Kristjan Sredojević
23 Žiga Ovsenek
24 Stefano Borghi


Rezervni igralci
12 Ermin Hasić V
5 Žiga Perhavec
8 Adem Zyba
14 Adis Mujkić
16 Adam Jakupovič
18 Stefan Kričković
21 Mateo Verunica

Krka
31 Ožbej Kisovec V
5 Marko Bedek
7 Jakob Judež
8 Marko Dušak K
11 David Škrbec
18 Gal Schweiger
19 Sandro Kižlin
20 Marko Huč
24 Darko Hrka
44 Luka Vešner Tičić
55 Matej Potokar


Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
9 Žiga Kastrevec
10 Luka Pavič
21 Žak Vranešič
23 Luka Kambič
25 Ivan Mikrut
28 Dohyun Kim

Trener
Erik Kržišnik

Trener

Sodnik
Dejan Vivod

Zadetki
Matej Potokar 0 : 1 28'
Antonio Lukanović 1 : 1 55'
Matej Potokar 1 : 2 66'

Dogodki
Darko Hrka 26'
Sandro Kižlin 37'
Menjava Zyba /  Stepančič 46'
Menjava Jakupovič /  Sredojević 46'
Menjava Mujkić /  Borghi 46'
Menjava Kambič /  Huč 62'
Dragan Živanović 64'
Menjava Kim /  Hrka 66'
Adem Zyba 68'
David Vidaković 78'
Menjava Kastrevec /  Vešner Tičić 85'

8. krog
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Brda
Jadran Dekani 1 : 2 Krka
Rogaška 1 : 4 Gorica
Drava Dakinda Ptuj 3 : 2 Koroška Dravograd
Roltek Dob 4 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Vitanest Bilje 0 : 0 Brežice Terme Čatež
Krško 3 : 0 Nafta 1903
Kalcer Radomlje 0 : 2 Koper

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 9 22
2 Koper 8 20
3 Krško 9 19
4 Gorica 9 19
5 Nafta 1903 9 18
6 Vitanest Bilje 9 15
7 Krka 9 13
8 Fužinar Vzajemci 9 13
9 Drava Dakinda Ptuj 8 12
10 Roltek Dob 8 10
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 9 6
14 Brežice Terme Čatež 8 4
15 Koroška Dravograd 9 4
16 Rogaška 8 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Anže Pišek 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
6. Jaka Bizjak 6
7. Erwin Tiganj 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
11. Peter Kogelnik 4
Nermin Haljeta 4
Filip Jauk 4
Luka Stepančič 4
Nejc Pečnik 4
Luka Volarič 4
17. Jaka Štromajer 3
Vedran Vinko 3
Gal Primc 3
Matic Marcius 3

DELI NA