7. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  08.09.2019 ob 16.30

Brda

  :  

Rogaška

Sodniki: Kos Blaž (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Vojska Matej (2. pomoč)
Delegat: Radovanović Mijat
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brda
P
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Brda
Z
Krško 0 : 1 Brda
P
Brda 1 : 3 Vitanest Bilje
N
Roltek Dob 1 : 1 Brda
P
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj
Rogaška
P
Rogaška 1 : 4 Gorica
N
Rogaška 0 : 0 Krka
P
Jadran Dekani 3 : 1 Rogaška
Z
Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci
P
Rogaška 0 : 2 Kalcer Radomlje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 4 2 1 1 2
Rogaška 4 1 1 2 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 2 1 1 0 1
Rogaška 2 0 1 1 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 2 1 0 1 1
Rogaška 2 1 0 1 2



Vse medsebojne tekme

18/19  16.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 18.11.2018, ob 14.00  Brda - Rogaška 1:0  (1:0) 
18/19  1.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 04.08.2018, ob 17.30  Rogaška - Brda 2:0  (1:0) 
17/18  28.krog  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina, 12.05.2018, ob 17.00  Rogaška - Brda 0:1  (0:0) 
17/18  13.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 29.10.2017, ob 14.00  Brda - Rogaška 0:0  (0:0) 

7. krog
Gorica 2 : 3 Krško
Nafta 1903 1 : 0 Vitanest Bilje
Jadran Dekani 1 : 3 Kalcer Radomlje
Krka 1 : 2 Fužinar Vzajemci
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Koroška Dravograd 0 : 2 Koper
Brda  :  Rogaška
Brežice Terme Čatež  :  Roltek Dob

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 8 16
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Brežice Terme Čatež 7 4
15 Koroška Dravograd 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
15. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3
Adnan Ahmetović 3

DELI NA