20. krog |  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren |  PRELOŽENO

Adria

  :  

Tinex Šenčur


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Adria
N
Kočevje 2 : 2 Adria
P
Fama Vipava 1 : 0 Adria
P
Adria 1 : 2 TKK Tolmin
N
Elta Izola 2 : 2 Adria
Z
Adria 3 : 1 Sava Kranj
Tinex Šenčur
P
TKK Tolmin 1 : 0 Tinex Šenčur
P
Elta Izola 2 : 0 Tinex Šenčur
Z
Tinex Šenčur 1 : 0 Sava Kranj
Z
Svoboda Ljubljana 2 : 3 Tinex Šenčur
N
Tinex Šenčur 1 : 1 Ilirija 1911


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Adria 8 1 0 7 6
ŠD Šenčur 8 7 0 1 17
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Adria 4 1 0 3 3
ŠD Šenčur 4 3 0 1 6
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Adria 4 0 0 4 3
ŠD Šenčur 4 4 0 0 11



Vse medsebojne tekme

20/21  5.krog  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 12.09.2020, ob 16.00  Adria - Tinex Šenčur 0:3  (0:2) 
19/20  7.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 27.09.2019, ob 19.00  Tinex Šenčur - Adria 1:0  (1:0) 
08/09  19.krog  MIREN, PRI ŠTANTU, 11.04.2009, ob 16.30  - 0:1  (0:1) 
08/09  6.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 11.09.2008, ob 19.00  - 3:1  (1:1) 
07/08  24.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 16.05.2008, ob 19.00  - 4:2  (1:1) 
07/08  11.krog  Miren, Miren, 20.10.2007, ob 15.00  - 1:2  (0:0) 
04/05  14.krog  Senčur, 18.03.2005, ob 19,00  - 3:0  (2:0) 
04/05  1.krog  Miren pri Gorici, 15.08.2004, ob 17,00  - 2:0  (1:0) 

20. krog
Adria  :  Tinex Šenčur
Arne Tabor 69  :  Sava Kranj
Kočevje  :  Elta Izola
Bled Hirter  :  Svoboda Ljubljana
Žiri  :  Ilirija 1911
Fama Vipava  :  TKK Tolmin
Brinje Grosuplje  :  Primorje

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 20
2. Grega Debenjak 14
3. Nace Eržen 10
Amel Džuzdanović 10
5. Jasmin Dindič 8
Samo Kokalj 8
Ogochukwu Prince Akpomudia 8
8. Tilen Nagode 7
Ladislav Stanko 7
Gregor Dorniž 7
Jakob Kodermac 7
Matic Kopač 7
13. Miha Babić 6
Tim Idrizi 6
15. Jaka Corn 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
Anže Cankar 5
19. Uroš Parežanin 4
Filip Škerl 4

DELI NA