17. krog |  Šenčur, Športni park Šenčur |  28.03.2020

Tinex Šenčur

  :  

Arne Tabor 69

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Tinex Šenčur
P
Tinex Šenčur 2 : 3 TKK Tolmin
Arne Tabor 69
N
Žiri 0 : 0 Arne Tabor 69


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 15 7 1 7 22
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 15 7 1 7 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 8 3 1 4 11
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 8 4 1 3 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 7 4 0 3 11
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 7 3 0 4 9



Vse medsebojne tekme

3SNLC1819  26.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 25.05.2019, ob 17.30  Arne Tabor 69 - Tinex Šenčur 0:1  (0:0) 
2SMLZ1819  19.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 01.04.2019, ob 19.30  NK Šenčur - Arne Tabor 69 3:0  (2:0) 
2SKLZ1819  19.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 01.04.2019, ob 17.30  NK Šenčur - Arne Tabor 69 0:1  (0:1) 
2SKLZ1819  16.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 17.11.2018, ob 11.30  NK Šenčur - Arne Tabor 69 5:0  (1:0) 
2SMLZ1819  16.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 17.11.2018, ob 13.30  NK Šenčur - Arne Tabor 69 0:0  (0:0) 
3SNLC1819  10.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 20.10.2018, ob 15.30  Arne Tabor 69 - Tinex Šenčur 4:2  (2:0) 
2SMLZ1819  7.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 22.09.2018, ob 16.30  Arne Tabor 69 - NK Šenčur 1:3  (0:2) 
2SKLZ1819  7.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 22.09.2018, ob 14.30  Arne Tabor 69 - NK Šenčur 2:1  (1:1) 
3SNLC1819  1.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 17.08.2018, ob 19.00  Tinex Šenčur - Arne Tabor 69 0:1  (0:0) 
3SNLC1718  22.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 08.05.2018, ob 19.00  Tinex Šenčur - Arne Tabor 69 0:2  (0:1) 
3SNLC1718  9.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 14.10.2017, ob 15.30  Arne Tabor 69 - Tinex Šenčur 1:0  (1:0) 
2.SKL Z 14/15  19.krog  Šenčur, ŠD Šenčur, 19.04.2015, ob 15.00  - 1:2  (0:0) 
2.SML Z 14/15  19.krog  Šenčur, ŠD Šenčur, 19.04.2015, ob 17.00  - 2:1  (1:1) 
2.SML Z 14/15  6.krog  Ljublana-Vižmarje, Maksov gaj, 28.09.2014, ob 16.30  - 0:1  (0:0) 
2.SKL Z 14/15  6.krog  Ljubljana Brod, Maksov Gaj, 28.09.2014, ob 14.30  - 1:3  (0:0) 

17. krog
Elta Izola  :  Brinje Grosuplje
Sava Kranj  :  TKK Tolmin
Svoboda Ljubljana  :  Fama Vipava
Ilirija 1911  :  Kočevje
Tinex Šenčur  :  Arne Tabor 69
Primorje  :  Bled Hirter
Adria  :  Žiri

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 1 3
2 Svoboda Ljubljana 1 3
3 Primorje 1 3
4 TKK Tolmin 1 3
5 Elta Izola 1 1
6 Ilirija 1911 1 1
7 Kočevje 1 1
8 Adria 1 1
9 Žiri 1 1
10 Arne Tabor 69 1 1
11 Tinex Šenčur 1 0
12 Sava Kranj 1 0
13 Fama Vipava 1 0
14 Bled Hirter 1 0

STRELCI
1. Grega Debenjak 2
Florgent Rexhepi 2
3. Miha Babić 1
Samo Kokalj 1
Tine Kravanja 1
Anel Aličaič 1
Jasmin Dindič 1
Miran Ivanovski 1
Amel Džuzdanović 1
Jaka Cimerman 1
Tine Hlede 1
Filip Škerl 1
Uroš Parežanin 1
Matic Kopač 1
Al Mahič 1
Tilen Nagode 1
Kenen Bosnić 1
Lucas Mingotti 1
Andraž Einsiedler 1
Din Gutić 1

DELI NA