13. krog |  Vipava, Stadion Ob Beli Vipava |  09.11.2019 ob 14.00

Fama Vipava

  :  

Adria

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fama Vipava
P
Fama Vipava 2 : 4 Tinex Šenčur
P
Primorje 2 : 0 Fama Vipava
Adria
N
Adria 1 : 1 Kočevje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Vipava 14 4 3 7 22
ND Adria 14 7 3 4 30
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vipava 7 3 2 2 13
ND Adria 7 2 2 3 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vipava 7 1 1 5 9
ND Adria 7 5 1 1 18



Vse medsebojne tekme

18/19  22.krog  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 20.04.2019, ob 17.00  Adria - Fama Vipava 3:2  (1:0) 
18/19  15.krog  Vipava, Stadion Ob Beli Vipava, 25.11.2018, ob 14.00  Fama Vipava - Adria 2:0  (1:0) 
18/19  8.krog  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 06.10.2018, ob 15.30  Adria - Fama Vipava 3:1  (3:1) 
18/19  1.krog  Vipava, Stadion Ob Beli Vipava, 19.08.2018, ob 17.00  Fama Vipava - Adria 3:0  (1:0) 
17/18  27.krog  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 19.05.2018, ob 17.00  Adria - Fama Vipava 0:1  (0:1) 
17/18  20.krog  Vipava, Stadion Ob Beli Vipava, 08.04.2018, ob 16.00  Fama Vipava - Adria 1:1  (0:0) 
17/18  13.krog  Miren, Igrišče Pri Štantu Miren, 11.11.2017, ob 14.00  Adria - Fama Vipava 2:2  (1:1) 
17/18  6.krog  Vipava, Stadion Ob Beli Vipava, 24.09.2017, ob 16.00  Fama Vipava - Adria 1:3  (1:1) 
16/17  23.krog  Miren, Pri Štantu, 29.04.2017, ob 17.00  Adria - Fama Vipava 4:2  (2:0) 
16/17  15.krog  Vipava, Ob Beli, 12.03.2017, ob 14.00  Vipava - Adria 2:2  (0:1) 
16/17  6.krog  Miren, Pri Štantu, 24.09.2016, ob 16.00  Adria - Vipava 2:1  (0:0) 
15/16  21.krog  Vipava, Ob Beli, 24.04.2016, ob 17.00  - 3:1  (3:1) 
15/16  15.krog  Miren, Pri Štantu, 13.03.2016, ob 15.00  - 4:0  (4:0) 
15/16  6.krog  Vipava, Ob Beli, 27.09.2015, ob 16.00  - 1:5  (1:1) 

13. krog
Svoboda Ljubljana  :  Brinje Grosuplje
Sava Kranj  :  Ilirija 1911
Elta Izola  :  Tinex Šenčur
TKK Tolmin  :  Primorje
Fama Vipava  :  Adria
Kočevje  :  Žiri
Arne Tabor 69  :  Bled Hirter

LESTVICA
1 Primorje 2 6
2 Svoboda Ljubljana 2 4
3 TKK Tolmin 2 4
4 Brinje Grosuplje 2 3
5 Tinex Šenčur 2 3
6 Sava Kranj 2 3
7 Bled Hirter 2 3
8 Elta Izola 2 2
9 Ilirija 1911 2 2
10 Adria 1 1
11 Arne Tabor 69 1 1
12 Žiri 2 1
13 Kočevje 2 1
14 Fama Vipava 2 0

STRELCI
1. Jakob Kodermac 3
2. Grega Debenjak 2
Samo Kokalj 2
Florgent Rexhepi 2
Uroš Parežanin 2
6. Miha Babić 1
Luka Založnik 1
Armin Pašić 1
Moreno Remškar 1
Jan Wolhar 1
Alexander Stožinič 1
Branko Tutuš 1
Alen Keranović 1
Mark Klarić 1
Jan Jerman 1
Lucas Mingotti 1
Andraž Einsiedler 1
Jaka Cimerman 1
Tine Hlede 1
Kenen Bosnić 1

DELI NA