4. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  07.09.2019 ob 17.00

TKK Tolmin

2 : 2

Sava Kranj

Sodniki: Sagrković Asmir (glavni sodnik), Čiča Miodrag (1. pomoč), Frece Tine (2. pomoč)
Delegat: Komel Otmar
Št. gledalcev: 200
TKK Tolmin
1 Matej Mavrič V
3 Gregor Kos
4 Jani Šturm
5 Tine Zornik K
6 Danjel Rakušček
8 Bine Kavčič
11 Sebastian Lesjak
13 Matija Šuligoj
16 Bruce Allen Dowlin
17 Nejc Kumer
20 Grega Debenjak


Rezervni igralci
12 Jaka Konec V
2 Aljaž Leban
10 Klemen Jarc
14 Miha Muznik
18 Luka Rutar
19 Uroš Rutar

Sava Kranj
12 Arnold Kreger V
3 Aleksandar Bodiroža
4 Jure Zukanovič
5 Momir Bojić
7 Matija Nosan
9 Tim Idrizi
10 Luka Iličič
11 Erazem Zajc
13 Anže Cankar
21 Matic Kopač
36 Vladimir Dojčinović K


Rezervni igralci
1 Jan Rakovič V
14 Matevž Nunar
15 Nejc Križnar
17 Josip Babić
22 Žak Anžič
26 Stefan Kondić
33 Jure Križaj

Trener
Jan Kragelj

Trener
Aleš Dolinar

Sodnik
Asmir Sagrković

Zadetki
Nejc Kumer 1 : 0 25'
Tim Idrizi 1 : 1 39'
Matic Kopač 1 : 2 51'
Grega Debenjak 2 : 2 70'

Dogodki
Tine Zornik 48'
Menjava Nunar /  Bojić 75'
Menjava Križaj /  Cankar 80'
Menjava Babić /  Nosan 80'
Menjava Jarc /  Lesjak 80'
Klemen Jarc 85'
Menjava Anžič /  Zajc 87'

4. krog
Kočevje 2 : 5 Ilirija 1911
Bled Hirter 4 : 0 Primorje
Žiri 3 : 3 Adria
Arne Tabor 69 2 : 3 Tinex Šenčur
Brinje Grosuplje 4 : 0 Elta Izola
TKK Tolmin 2 : 2 Sava Kranj
Fama Vipava 1 : 1 Svoboda Ljubljana

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 5 10
2 Tinex Šenčur 5 10
3 Sava Kranj 5 10
4 Primorje 5 10
5 Bled Hirter 5 10
6 Svoboda Ljubljana 5 9
7 TKK Tolmin 5 9
8 Ilirija 1911 5 6
9 Adria 5 4
10 Fama Vipava 5 4
11 Žiri 5 3
12 Arne Tabor 69 5 3
13 Elta Izola 5 2
14 Kočevje 5 1

STRELCI
1. Grega Debenjak 6
2. Aleksandar Đokić 5
Samo Kokalj 5
4. Uroš Parežanin 4
5. Jakob Kodermac 3
Tine Hlede 3
Matic Kopač 3
Gregor Dorniž 3
Ladislav Stanko 3
Luka Bragato 3
Nace Eržen 3
Amel Džuzdanović 3
13. Jasmin Dindič 2
Jaka Corn 2
Ervin Jogić 2
Al Mahič 2
Tilen Nagode 2
Kenen Bosnić 2
Moreno Remškar 2
Filip Škerl 2

DELI NA