3. krog |  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče |  31.08.2019 ob 17.00

Sava Kranj

3 : 0

Elta Izola


Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Kurtušič Igor (1. pomoč), Kočica Jernej Jan (2. pomoč)
Delegat: Kresnik Dejan
Št. gledalcev: 100
Sava Kranj
1 Arnold Kreger V
3 Aleksandar Bodiroža
4 Jure Zukanovič
5 Momir Bojić
7 Matija Nosan
9 Tim Idrizi
10 Luka Iličič
11 Erazem Zajc
13 Anže Cankar
21 Matic Kopač
36 Vladimir Dojčinović K


Rezervni igralci
14 Luka Rant
15 Žak Anžič
17 Stefan Kondić
20 Nejc Križnar
23 Matevž Nunar
27 Josip Babić
33 Jure Križaj

Elta Izola
1 Anže Počkaj V
2 David Zajec
3 Simon Vežnaver
4 Andrej Terčič
5 Blažo Radovanović
6 Edi Zugan
7 Aljaž Golja
8 Chris Pletikos K
9 Aleksandar Gavrić
10 Lucas Mingotti
11 Alen Udovič


Rezervni igralci
12 Davor Pejakić V
13 Scott Vašl
14 Aleks Bordon
16 Jan Jerman
18 Nik Popovič
19 Patrik Šavle
20 Jure Žitko

Trener

Trener
Damjan Počkaj

Sodnik
Darjan Kovačič

Zadetki
Luka Iličič 1 : 0 10'
Anže Cankar 2 : 0 67'
Matic Kopač 3 : 0 85'

Dogodki
Andrej Terčič 38'
Menjava Bordon /  Golja 39'
Luka Iličič 44'
Menjava Šavle /  Udovič 46'
Menjava Križaj /  Nosan 64'
Menjava Vašl /  Šavle 68'
Menjava Nunar /  Bojić 74'
Menjava Babić /  Idrizi 74'
Menjava Kondić /  Zajc 78'
Menjava Anžič /  Cankar 78'
Menjava Jerman /  Vežnaver 78'
Menjava Popovič /  Gavrić 78'
David Zajec 81'

3. krog
Svoboda Ljubljana 2 : 2 TKK Tolmin
Sava Kranj 3 : 0 Elta Izola
Žiri 1 : 2 Brinje Grosuplje
Primorje 2 : 0 Arne Tabor 69
Tinex Šenčur 5 : 0 Kočevje
Adria 1 : 2 Bled Hirter
Ilirija 1911 0 : 1 Fama Vipava

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 20
2. Grega Debenjak 14
3. Nace Eržen 10
Amel Džuzdanović 10
5. Jasmin Dindič 8
Samo Kokalj 8
Ogochukwu Prince Akpomudia 8
8. Tilen Nagode 7
Ladislav Stanko 7
Gregor Dorniž 7
Jakob Kodermac 7
Matic Kopač 7
13. Miha Babić 6
Tim Idrizi 6
15. Jaka Corn 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
Anže Cankar 5
19. Uroš Parežanin 4
Filip Škerl 4

DELI NA