1. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  17.08.2019 ob 17.30

Primorje

2 : 0

Fama Vipava


Sodniki: Tozan Mateo (glavni sodnik), Habibović Adis (1. pomoč), Knafelc Žiga (2. pomoč)
Delegat: Rojko Gregor
Št. gledalcev: 400
Primorje
22 Januš Štrukelj V
5 Žan Podgoršek
6 Andrej Lukač
7 Nik Plavšič Vajde
8 Anže Kuraj
10 Amel Džuzdanović K
15 Haris Dedić
18 Leon Kodermac
21 Tilen Nagode
23 Jakob Kodermac
25 Matija Škarabot


Rezervni igralci
1 Anže Nabergoj V
3 Tjaž Žgur
11 Matic Zavnik
16 Aljaž Puc
17 Luka Tragin
20 Uroš Đurič
24 Jaka Kuraj

Fama Vipava
1 Gašper Želko V
2 Jani Nešković
3 Klemen Sluga
4 Matic Bratina
6 Maxi Leon Žižek
7 Alen Keranović
13 Enej Kodelja
14 Jakob Panič Nardin
15 Aljoša Peršič
19 Nejc Vidmar K
20 Erik Krečič


Rezervni igralci
12 Izak Bajc V
5 Miha Trošt
8 Jure Kandare
9 Tilen Leban
11 Deni Vuga
16 Izak Gruden
17 Branko Tutuš

Trener
Andrej Komac

Trener
Šefik Mulahmetović

Sodnik
Mateo Tozan

Zadetki
Amel Džuzdanović 1 : 0 30'
Tilen Nagode 2 : 0 62'

Dogodki
Menjava Leban /  Nešković 24'
Gašper Želko 26'
Menjava Bajc /  Bratina 28'
Anže Kuraj 37'
Aljoša Peršič 39'
Menjava Kandare /  Sluga 58'
Menjava Tutuš /  Krečič 58'
Menjava Zavnik /  Kodermac 68'
Haris Dedić 79'
Alen Keranović 80'
Enej Kodelja 80'
Menjava Đurič /  Džuzdanović 87'

1. krog
Adria 1 : 1 Kočevje
Ilirija 1911 2 : 2 Elta Izola
Svoboda Ljubljana 3 : 1 Sava Kranj
Bled Hirter 0 : 6 Brinje Grosuplje
Žiri 0 : 0 Arne Tabor 69
Primorje 2 : 0 Fama Vipava
Tinex Šenčur 2 : 3 TKK Tolmin

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 20
2. Grega Debenjak 14
3. Nace Eržen 10
Amel Džuzdanović 10
5. Samo Kokalj 8
Jasmin Dindič 8
Ogochukwu Prince Akpomudia 8
8. Matic Kopač 7
Ladislav Stanko 7
Jakob Kodermac 7
Tilen Nagode 7
Gregor Dorniž 7
13. Miha Babić 6
Tim Idrizi 6
15. Anže Cankar 5
Jaka Corn 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
19. Jaka Bric Krolnik 4
Filip Škerl 4

DELI NA