1. krog |  Bled, Športni park Bledec, Bled |  17.08.2019 ob 17.30

Bled Hirter

0 : 6

Brinje Grosuplje


Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Plavše Timotej (1. pomoč), Gajić Tomislav (2. pomoč)
Delegat: Mohar Janez
Št. gledalcev: 200
Bled Hirter
12 Alan Halilović V
2 Boštjan Varl
7 Domen Potočnik
8 Nejc Ambrožič
9 Moreno Remškar
10 Ermin Čamdžić
11 Armin Pašić
13 Ladislav Stanko K
18 Marko Grilc
20 Darko Djukić
21 Nejc Križaj


Rezervni igralci
1 Denis Mikič V
3 Stefan Ristić
5 Boštjan Gaberšček
6 Izidor Erazem Kamšek
14 Jan Wolhar
15 Miha Majnik
16 Aleks Vukić

Brinje Grosuplje
1 Nikola Cvijić V
2 Adnan Abdić
3 Matevž Hribar
6 Filip Škerl
9 Florgent Rexhepi
11 Jaka Cimerman
15 Nejc Koler
16 Domen Klančnik
19 Rok Šporar
20 Denis Boh K
21 Andraž Einsiedler


Rezervni igralci
5 Maj Božič
8 Al Mahič
10 Matic Povh
13 Nal Strajnar
14 Jan Debeljak
17 Kevin Tomšič
18 Damis Šabić

Trener
Jaka Kajtazovič

Trener
Goran Markovič

Sodnik
Denis Halilović

Zadetki
Florgent Rexhepi 0 : 1 22'
Andraž Einsiedler 0 : 2 28'
Florgent Rexhepi 0 : 3 43'
Jaka Cimerman 0 : 4 53'
Filip Škerl 0 : 5 67'
Al Mahič 0 : 6 85'

Dogodki
Menjava Božič /  Cimerman 54'
Menjava Kamšek /  Čamdžić 57'
Menjava Gaberšček /  Ambrožič 57'
Menjava Debeljak /  Einsiedler 61'
Menjava Povh /  Rexhepi 61'
Menjava Wolhar /  Remškar 63'
Menjava Majnik /  Pašić 63'
Menjava Vukić /  Potočnik 63'
Rok Šporar 66'
Menjava Mahič /  Škerl 70'
Menjava Šabić /  Klančnik 70'
Nejc Križaj 75'
Miha Majnik 77'

1. krog
Adria 1 : 1 Kočevje
Ilirija 1911 2 : 2 Elta Izola
Svoboda Ljubljana 3 : 1 Sava Kranj
Bled Hirter 0 : 6 Brinje Grosuplje
Žiri 0 : 0 Arne Tabor 69
Primorje 2 : 0 Fama Vipava
Tinex Šenčur 2 : 3 TKK Tolmin

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 20
2. Grega Debenjak 14
3. Nace Eržen 10
Amel Džuzdanović 10
5. Jasmin Dindič 8
Samo Kokalj 8
Ogochukwu Prince Akpomudia 8
8. Tilen Nagode 7
Ladislav Stanko 7
Gregor Dorniž 7
Jakob Kodermac 7
Matic Kopač 7
13. Miha Babić 6
Tim Idrizi 6
15. Jaka Corn 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
Anže Cankar 5
19. Uroš Parežanin 4
Filip Škerl 4

DELI NA