18. krog |   |  28.03.2020 ob 15.00

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Dravograd

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 14 4 2 8 16
Dravograd-Avto Grubelnik 14 8 2 4 28
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 7 3 1 3 10
Dravograd-Avto Grubelnik 7 3 1 3 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 7 1 1 5 6
Dravograd-Avto Grubelnik 7 5 1 1 19



Vse medsebojne tekme

18/19  25.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 20.05.2019, ob 18.30  Drava Ptuj - Dravograd 1:3  (1:1) 
18/19  12.krog  Dravograd, Športni center Dravograd, 27.10.2018, ob 11.00  Dravograd - Drava Ptuj 4:1  (2:1) 
17/18  26.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT, 26.05.2018, ob 11.00  Drava Ptuj - Koroška Dravograd 1:2  (0:2) 
17/18  13.krog  Dravograd, Športni center Dravograd-igrišče z UT, 28.10.2017, ob 11.00  Koroška Dravograd - Drava Ptuj 3:1  (2:0) 
16/17  26.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-igrišče z umetno travo, 27.05.2017, ob 11.00  Drava Ptuj - Dravograd-Avto Grubelnik 4:2  (2:1) 
16/17  13.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 05.11.2016, ob 11.00  Dravograd-Avto Grubelnik - Drava Ptuj 0:0  (0:0) 
15/16  14.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-um.trava, 14.11.2015, ob 11.00  - 1:2  (0:1) 
15/16  1.krog  Dravograd, Športni center-umetna trava, 09.09.2015, ob 17.00  - 2:1  (1:0) 
14/15  24.krog  ŠC Dravograd, Umetna trava, 16.05.2015, ob 11.00  - 4:1  (1:0) 
14/15  11.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-UT, 11.10.2014, ob 13.30  - 0:0  (0:0) 
13/14  22.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 12.04.2014, ob 14.30  - 2:0  (1:0) 
13/14  7.krog  Dravograd, ŠC Dravograd- naravna trava, 06.09.2013, ob 17.00  - 6:1  (5:0) 
12/13  27.krog  Ptuj, Umetna trava, 25.05.2013, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
12/13  12.krog  športni center Dravograd, umetna trava, 13.10.2012, ob 11.00  - 0:1  (0:1) 

18. krog
Jarenina  :  Aluminij
Mura  :  Kety Emmi Bistrica
Krško  :  A2S Celje
Maribor  :  MB Tabor
Šampion  :  Beltinci
Drava Dakinda Ptuj  :  Dravograd
Rudar Velenje  :  Vipoll Veržej

LESTVICA
1 Kety Emmi Bistrica 0 0
2 Aluminij 0 0
3 A2S Celje 0 0
4 Dravograd 0 0
5 Jarenina 0 0
6 Krško 0 0
7 Maribor 0 0
8 Mura 0 0
9 Beltinci 0 0
10 Drava Dakinda Ptuj 0 0
11 MB Tabor 0 0
12 Rudar Velenje 0 0
13 Šampion 0 0
14 Vipoll Veržej 0 0

STRELCI

DELI NA