18. krog |   |  28.03.2020 ob 15.00

Krško

  :  

A2S Celje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni



Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 18 7 4 7 30
Celje 18 7 4 7 32
 
Stadion Matije Gubca tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 9 4 2 3 18
Celje 9 3 2 4 17
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Krško 9 3 2 4 12
Celje 9 4 2 3 15



Vse medsebojne tekme

18/19  19.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 06.04.2019, ob 15.00  A2S Celje - Krško 0:2  (0:1) 
18/19  6.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 15.09.2018, ob 12.00  Krško - A2S Celje 2:2  (2:2) 
17/18  21.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 14.04.2018, ob 13.00  Celje - Krško 4:2  (2:1) 
17/18  8.krog  Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT, 18.10.2017, ob 18.15  Krško - Celje 4:2  (2:1) 
16/17  15.krog  Celje, Olimp, 19.11.2016, ob 11.00  Celje - Krško 3:0  (2:0) 
16/17  2.krog  Športni park Matija Gubec - umetna trava, 24.08.2016, ob 17.30  Krško - Celje 1:3  (1:1) 
15/16  17.krog  Krško, Matija Gubec - umetna trava, 16.03.2016, ob 18.00  - 2:0  (1:0) 
15/16  4.krog  Olimp - umetna trava, Olimp, 29.08.2015, ob 11.00  - 2:0  (0:0) 
14/15  15.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 19.11.2014, ob 18.00  - 0:0  (0:0) 
14/15  2.krog  Krško, Matija Gubec - umetna trava, 09.09.2014, ob 17.30  - 3:1  (1:0) 
13/14  17.krog  Krško, Matija Gubec - umetna trava, 23.11.2013, ob 11.00  - 5:2  (3:1) 
13/14  2.krog  Celje, Olimp, 17.08.2013, ob 11.00  - 1:6  (1:3) 
12/13  30.krog  Celje, Olimp-umetna trava, 11.06.2013, ob 18.30  - 0:2  (0:1) 
12/13  15.krog  Krško, Matije Gubca - umetna trava, 03.11.2012, ob 11.00  - 1:1  (1:1) 
03/04  15.krog  Igrišče NK Olimp,Celje, 15.11.2003, ob 10.30  - 0:0  (0:0) 
03/04  2.krog  Krško, 20.08.2003, ob 17.00  - 0:5  (0:3) 
02/03  22.krog  Na igrišču NK Olimp,Celje, 26.04.2003, ob 11.00  - 5:0  (4:0) 
02/03  9.krog  Brežice, 05.10.2002, ob 12.30  - 0:1  (0:0) 

18. krog
Jarenina  :  Aluminij
Mura  :  Kety Emmi Bistrica
Krško  :  A2S Celje
Maribor  :  MB Tabor
Šampion  :  Beltinci
Drava Dakinda Ptuj  :  Dravograd
Rudar Velenje  :  Vipoll Veržej

LESTVICA
1 Kety Emmi Bistrica 0 0
2 Aluminij 0 0
3 A2S Celje 0 0
4 Dravograd 0 0
5 Jarenina 0 0
6 Krško 0 0
7 Maribor 0 0
8 Mura 0 0
9 Beltinci 0 0
10 Drava Dakinda Ptuj 0 0
11 MB Tabor 0 0
12 Rudar Velenje 0 0
13 Šampion 0 0
14 Vipoll Veržej 0 0

STRELCI

DELI NA