16. krog |  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT |  14.03.2020 ob 13.00

Koper

  :  

Rudar Velenje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
P
Triglav Kranj 2 : 1 Koper
P
Koper 0 : 1 Domžale
P
Gorica 3 : 1 Koper
P
Koper 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
P
Olimpija Ljubljana 8 : 0 Koper
Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 4 : 0 Aluminij
Z
Rudar Velenje 3 : 1 Triglav Kranj
P
Rudar Velenje 0 : 4 Maribor
P
Domžale 1 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 5 : 1 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 35 24 5 6 84
Rudar Velenje 35 6 5 24 39
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 17 14 1 2 52
Rudar Velenje 17 2 1 14 23
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 18 10 4 4 32
Rudar Velenje 18 4 4 10 16



Vse medsebojne tekme

19/20  3.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 31.08.2019, ob 15.00  Rudar Velenje - Koper 1:3  (0:0) 
16/17  24.krog  Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 13.05.2017, ob 13.00  Koper - Rudar Velenje 2:1  (0:1) 
16/17  11.krog  Velenje, Umetna trava, 22.10.2016, ob 13.00  Rudar Velenje - Koper 0:2  (0:1) 
15/16  23.krog  Koper, ŠRC Bonifika- umetna trava, 09.04.2016, ob 14.00  - 3:1  (0:1) 
15/16  8.krog  Šoštanj, Šoštanj - naravna trava, 26.09.2015, ob 11.00  - 1:4  (1:4) 
14/15  21.krog  Velenje, Umetna trava, 29.03.2015, ob 14.00  - 2:1  (0:0) 
14/15  6.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 30.08.2014, ob 16.00  - 3:1  (1:0) 
13/14  26.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 03.05.2014, ob 15.00  - 5:0  (2:0) 
13/14  11.krog  Velenje, Umetna trava, 06.11.2013, ob 13.00  - 1:1  (0:0) 
12/13  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 02.12.2012, ob 12.00  - 1:1  (1:1) 
12/13  1.krog  Velenje, Umetna trava, 11.08.2012, ob 16.00  - 1:2  (0:0) 
11/12  26.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 20.05.2012, ob 15.00  - 4:1  (1:1) 
11/12  11.krog  Velenje, Umetna trava, 22.10.2011, ob 13.30  - 0:1  (0:1) 
10/11  27.krog  Koper, ŠRC-Bonifika, 08.05.2011, ob 14.30  - 3:2  (1:2) 
10/11  12.krog  Velenje, Umetna trava, 07.11.2010, ob 12.00  - 2:0  (2:0) 
09/10  16.krog  Velenje, Umetna trava-Velenje, 29.11.2009, ob 11.30  - 0:0  (0:0) 
09/10  1.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 02.09.2009, ob 17.00  - 3:1  (2:0) 
08/09  29.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 23.05.2009, ob 16.00  - 3:0  (1:0) 
08/09  14.krog  Velenje, Umetna trava-Velenje, 15.11.2008, ob 12.00  - 0:0  (0:0) 
07/08  26.krog  Velenje, Ob jezeru, 31.05.2008, ob 14.30  - 0:2  (0:1) 
07/08  13.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 04.11.2007, ob 12.00  - 2:0  (1:0) 
06/07  21.krog  KOPER, ŠRC BONIFIKA, 14.04.2007, ob 14:00  - 4:1  (3:0) 
06/07  8.krog  Velenje- umetna trava, Velenje - umetna trava, 13.09.2006, ob 14.30  - 0:2  (0:2) 
05/06  20.krog  Koper - umetna trava, 08.04.2006, ob 14.00  - 1:4  (1:4) 
05/06  7.krog  Velenje- umetna treva, 20.09.2005, ob 14.30  - 1:0  (1:0) 
04/05  16.krog  Koper - igrišče z umetno travo, 19.03.2005, ob 15.00  - 5:1  (2:0) 
04/05  3.krog  Velenje, 21.08.2004, ob 15.00  - 3:2  (0:1) 
03/04  24.krog  Koper, 30.05.2004, ob 15.00  - 5:2  (3:0) 
03/04  11.krog  Na igrišču v Mozirju, 25.10.2003, ob 13.30  - 2:3  (1:1) 
02/03  22.krog  Velenje, 26.04.2003, ob 14.00  - 1:3  (0:0) 
02/03  9.krog  Koper, 05.10.2002, ob 13.30  - 3:0  (1:0) 
01/02  18.krog  Na igrišču v Mozirju, 23.03.2002, ob 10.00  - 0:5  (0:4) 
01/02  5.krog  Koper, 02.09.2001, ob 14.30  - 1:6  (1:3) 
00/01  26.krog  Velenje, Stadion ob jezeru, 26.05.2001, ob 15.00  - 1:1  (0:0) 
00/01  13.krog  Koper, 28.10.2000, ob 12.00  - 4:1  (1:0) 

16. krog
Aluminij  :  Olimpija Ljubljana
Kalcer Radomlje  :  Ilirija Extra-Lux
VOC Celje  :  Gorica
Mura  :  Domžale
Krško  :  Maribor
Bravo Publikum  :  Triglav Kranj
Koper  :  Rudar Velenje

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 15 35
2 Maribor 13 35
3 Domžale 13 30
4 Ilirija Extra-Lux 15 29
5 Triglav Kranj 15 28
6 Gorica 15 19
7 Kalcer Radomlje 15 19
8 VOC Celje 15 18
9 Bravo Publikum 14 17
10 Mura 15 15
11 Aluminij 15 12
12 Rudar Velenje 15 11
13 Koper 14 8
14 Krško 15 7

STRELCI
1. Nikola Jovićević 16
2. Haris Sadiković 13
Gašper Černe 13
4. Adriano Bloudek 11
5. Zak Kavrečič 8
Tom Kljun 8
Tihomir Maksimović 8
8. Kristijan Frlic 7
Jan Križ 7
Filip Zupanič 7
Nick Perc 7
Dario Sivonjić 7
Tio Cipot 7
14. Emir Saitoski 6
15. Nejc Ajhmajer 5
Armin Kahvedžić 5
Luka Baruca 5
Tai Mateo Panić 5
19. Marcel Lorber 4
Ognjen Bakić 4

DELI NA